Uyumamak için 3'ü 1 arada içmek

Hocam enerji içeceği uykuyu açıyor bugüne kadar hiçbir kahve benim uykumla arama giremedi ŞOK'tan alırsınız 5.45' e 1L sabaha kadar götürür zaten fazla bile aslında.
Lütfen öneri verirken dikkatli olunuz, geçenlerde 15 yaşında ölen bir gencin baş sorumlusu olabilir bu ürünler, olabilir diyorum çünkü Adli Tıp raporu çıkmadı henüz. Gerçi bu ürünlerle ilgili ilk yaşanan bu olay değil. Mesele insan sağlığı, böyle kontrolsüz bir şekilde kaç yaşında olduğunu bilmediğiniz insana bu ürünleri önermeyiniz! Zira ürünün üzerinde belirtildiği gibi çocuklar ve 18 yaş altına önerilmiyor.

Lütfen öneri verirken dikkatli olunuz, geçenlerde 15 yaşında ölen bir gencin baş sorumlusu olabilir bu ürünler, olabilir diyorum çünkü adli tıp raporu çıkmadı henüz. Gerçi bu ürünlerle ilgili ilk yaşanan bu olay değil. Mesele insan sağlığı, böyle kontrolsüz bir şekilde kaç yaşında olduğunu bilmediğiniz insana bu ürünleri önermeyiniz! Zira ürünün üzerinde belirtildiği gibi çocuklar ve 18 yaş altına önerilmiyor.

Hocam öyle tiryakisi olup içmeyin tabii ki ama kahveden daha çok uykumu açıyor benim ben bunun hakkında yorum yaptım tadını beğendiğimi söyledim bir de ama genel olarak haklısınız.

Geri
Yukarı