Uyurken ağızdan tükürük gelmesi

merabalarefenim

Centipat
Yaşım 15.

Uyuduğumda ağzımda tükürük oluşuyor ve uyandığımda bazen bu tükürük dışarı çıkıyor. Uyandığımda ağzımdan tükürük gelmediyse seviniyorum artık o derece.

Sizce neden olabilir?

Burnun tıkanınca vücut otomatikmen ağızdan nefes almaya çalışıyor. Dolayısıyla salyan ağzından dışarıya akıyor. Breath Right burun bandı dene veya bir doktora görün. Burnunun neden tıkandığına baktır.

Hiç bir fikrim yok. Ama bi nevi bi sorun olmadığını söylemek için açıklayayım. 24 yaşındayım yaklaşık 10 senedir yaşadığım bi sorun. Sağlık açısından soracak olursan 15 senedir düzenli hastaneye gidiyorum bi çok bölüm üzerinden bin bir türlü mr ve film çektiriyorum. Her hangi birinin onla bağlantısı yok veya bi hastalık nedeniyle değil. Doktorlara söylediğimde boğaz ağrısı veya burnun tıkalıyken ağzından nefes aldığında olabilecek bir şey galiba buna benzer şeyler söylediler hep

Kıl kurdu olma ihtimali de var.
Forumlar da sadece tahmin edebiliriz. Doktora gidiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı