Uyurken Karşılaştığım İlginç Olay

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Burak Koçoğlu

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. Sizlere geçen gün başımdan geçen olayı anlatacağım. Saat 11 civarı uykum geldi ve yatağa gittim. Yatağa girdikten 5-10 dk sonra uyudum. Sonra ruhum rahatladı, sanki yavaş yavaş havaya kalkıyordum bir anda kendimi uyurken gördüm ve çok korktum. Korkar korkmaz hemen uyandım. Astral seyahat diye tahmin ettim fakat astral seyahat yapma girişiminde bulunmadım. Sizce benim yaşadığım olay nedir?

Not: Bundan önce 1 defa astral seyahat yapma girişiminde bulunmuştum fakat başarısız olmuştum.

Not 2: Amacım troll değil.

Bazı kişilerin astral seyahat yapması için özel bir çaba göstermesine gerek yokmuş. Bir yerde öyle okumuştum. Gerçi bana bu astral seyahat ile ilgili şeylerin bazıları inandırıcı gelmiyor, o da konu.

Ya gerçekten astral seyahate geçtin ya da astral sayahat ile ilgili okuduğun yazıların etkisinde kaldın ve astrale geçtiğinin hayalini gördün. :)

Arada bir bende de yatarken birşeyler oluyor. İçimden birşey çıkıcak gibi hissediyorum ama korktuğumdan dolayı başka birşeyler düşünerek bu olayı iptal ediyorum.

Bazı kişilerin astral seyahat yapması için özel bir çaba göstermesine gerek yokmuş. Bir yerde öyle okumuştum. Gerçi bana bu astral seyahat ile ilgili şeylerin bazıları inandırıcı gelmiyor, o da konu.
Kardeşim bende senin gibi inanmıyordum. Deneyip olmayınca ümidimi kesmiştim fakat bu olayı yaşayınca ve bazı şeyleri araştırıp öğrenince bu olayların ana dalının "metafizik" olduğunu öğrendim ve buna inanmaya başladım.

Uyurken yattığın yatağı ve ortamı biliyorsan bunu hayalinde canlandırman olasıdır. Yani aslında düşünüyorsun fakat gerçekmiş gibi geliyor. Belki de rüya gördün ve ruh, cin vs. korktuğun için uyandın ve o rüyayı gerçek sandın. Söylediğim gibi iki seçenekten birisi olması muhtemeldir. Düşünceni gerçek sanman yada rüya görmen. Yoksa astral seyahat vb. şeyler tamamen hayal ürünü ve teoremden öteye geçememiş şeylerdir.

Kardeşim bende senin gibi inanmıyordum. Deneyip olmayınca ümidimi kesmiştim fakat bu olayı yaşayınca ve bazı şeyleri araştırıp öğrenince bu olayların ana dalının "metafizik" olduğunu öğrendim ve buna inanmaya başladım.
Deneyip başaramamışsın. Ancak sen şimdi beynin hep onu yapabilme düşüncesinde olduğundan sana bunun ile ilgili rüyalar görmeye başlamışsın. Tedirgin olacak birşey yok. Kafandan bunları çıkar.
Ayrıca son yorumlara göre bende yazayım. Kedidir kedi :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı