Uyuyamıyorum

batuhandemir41

Centipat
Daha fazla  
Son 3-4 gündür en fazla 6 7 saat uyumuşumdur zor bela uykuya dalıyorum ama 1 2 saat sonra tekrar uyanıyorum uykum var bunu çok bariz hissediyorum ama uyuyamıyorum klişe birkaç yöntem denedim duş almak ayran içmek gibi ama hiçbiri fayda etmedi iştahım kapandı hiçbir şey yapasım gelmiyor bu uykusuzluk yüzünden bir öneri, tavsiye varsa çok mutlu olurum.

Son 3-4 gündür en fazla 6 7 saat uyumuşumdur zor bela uykuya dalıyorum ama 1 2 saat sonra tekrar uyanıyorum uykum var bunu çok bariz hissediyorum ama uyuyamıyorum klişe birkaç yöntem denedim duş almak ayran içmek gibi ama hiçbiri fayda etmedi iştahım kapandı hiçbir şey yapasım gelmiyor bu uykusuzluk yüzünden bir öneri, tavsiye varsa çok mutlu olurum.

Doktora gidebilirsin.

Etrafta uykuyu bölecek ses, ışık vb. var mı? Odanın sıcaklığı uygun mu? Yatak yatak mı yoksa yataklıktan çıkmış artık değişmesi gereken bir cisim mi?

Sıcaklıkla ilgili olabilir. Eğer ev gereğinden fazla sıcak oluyorsa ince giyinmeyi ya da yatağa girmeden önce odayı havalandırıp soğutmayı deneyebilirsin. Soğukta uykuya dalmak daha kolay oluyor.

Geri
Yukarı