Uyuyamıyorum

Yani uyuma uzmanı değilim ama koyun saymaktan başka bir şey bulamadım sana. Telefona bak gözünü biraz ağrıtır ama uykun gelir yavaş yavaş.

Bütün gün bilgisayardayım hiçbir şey olduğu yok.
Sorun bütün gün bilgisayarda olman olabilir. Sürekli olarak mavi ışığa maruz kalıyorsan uykunun gelmemesi çok normal.

Gece vakti bilgisayar kullanırken, windows ayarlarından gece ışığı modunu açabilirsin ayrıca bu ışığı ayarlardan daha da sarartıp mavi ışığı en az seviyeye indirebilirsin. Uykun çok daha çabuk gelecektir.

Sorun bütün gün bilgisayarda olman olabilir. Sürekli olarak mavi ışığa maruz kalıyorsan uykunun gelmemesi çok normal.

Gece vakti bilgisayar kullanırken, Windows ayarlarından gece ışığı modunu açabilirsin ayrıca bu ışığı ayarlardan daha da sarartıp mavi ışığı en az seviyeye indirebilirsin. Uykun çok daha çabuk gelecektir.

Kanka Windows 8.1 kullanıyorum daha ayrıntılı anlatsana.

Yardımınız dokunursa sevinirim ayran iç, uyku hapı şurubu kullan, kitap oku gibi şeyler demezseniz sevinirim.
Olabildiğince sabit durup gözlerinizi kapatın. 1 2 kere derin nefes alıp verin. Genelde uykum gelmediğinde 10 dakika sabit durunca uyuyorum direkt ki bu zaten kanıtlanmış bir şey 15 dakika minimum hareket ederseniz uykuya dalarsınız. Allah rahatlık versin..

Olabildiğince sabit durup gözlerinizi kapatın. 1 2 kere derin nefes alıp verin. Genelde uykum gelmediğinde 10 dakika sabit durunca uyuyorum direkt ki bu zaten kanıtlanmış bir şey 15 dakika minimum hareket ederseniz uykuya dalarsınız. Allah rahatlık versin.

Kanka biliyorum bu bilgiyi fakat uykum yokken yatakta gözlerimi kapatsam bile kendisi açılıyor sağa sola tepiniyorum yatakta Allah çarpsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı