Uzak durulması gereken markalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar, burada uzak durulması gereken markaları sıralayacağım. Unuttuklarım olursa alta ekleyebilirsiniz.

Everest, Tigoes, Snopy, Rampage, Gamepower, Game booster, James Donkey, Motospeed, Frisby, Turbox, Trust, platoon, Izoly, Reeder, Redrock, Casper, Adata, Hi-Level, Vestel, General Mobile, gibi markalar. Ekleme yaparsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Rampage, James Donkey ve General Mobile'den neler çektim. Rampage kasa aldım zamanında durduk yere egzoz fanı durdu, hava akışı hiç yok rezil bir kasa. Da'nın tavsiyesi üzerine JD 710 aldım o da sorunlu çıktı tısss diye bir ses çıkartıyor sürekli. General Mobile GM5 Plus D almıştım ucuz olduğu için, almaz olaydım telefonun şarjdayken şarjı bitiyor.

Daha bir de arkadaşım Rampage kulaklık ile klavye alacak, bir de bana sen hiçbir şey bilmiyorsun diyor. 🤬

Merhabalar, burada uzak durulması gereken markaları sıralayacağım. Unuttuklarım olursa alta ekleyebilirsiniz.

Everest, Tigoes, Snopy, Rampage, Gamepower, Game Booster, James Donkey, Motospeed, Frisby, Turbox, Trust, Platoon, Izoly, Dark, Reeder, Redrock, Casper, Adata, Hi-Level, Vestel, General Mobile, A4tech, Dacia, Renault, Arçelik, Karsan gibi markalar. Ekleme yaparsanız sevinirim.

Dark, Adata, A4tech ve Trust çok güzel markalar Rampage'de alınabilir seviyede bence.

Ya zaten Rampage, Gamepower, james eşek gibi markaları bütçesi olmayanlar alıyor.

4 Tane Rampage ürünü kullandım, ucuza aldığım ve sıkıntı yaratmadılar. Ondan önerdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya beyler tamam. Sizlerin kullandığı markalar en iyisi, asla eleştirilemez. Ben bu yazıyı "kendi görüşüm" olarak yazdım. Aynı düşünmüyor olabilirsiniz.
Konu iceriginde "bence" ibaresi yok, direkt uzak durulmasi gereken markalar yazmissiniz. Sonradan lafi carpitarak kendinizi magdur gibi gostermeyin cunku listenin yarisi salak sacma nedenlerle yazilmis.

Bu markaların hepsini kullandınız mı?
Çoğunu kullandım, çoğunu da yakın çevrem kullandı. Bazı markaları forumlarda çok gördüm, Rampage, Frisby vs. gibi markalar.

Ya beyler tamam. Sizlerin kullandığı markalar en iyisi, asla eleştirilemez. Ben bu yazıyı "kendi görüşüm" olarak yazdım. Aynı düşünmüyor olabilirsiniz.
Kendi görüşünüz ise neden alınmaması gereken diye başlık attınız o zaman?

Listede birçok yanlış varda Renault, Vestel, arçelik gibi markaları neden uzak durunuz diye gösterdiniz ayrıca General Mobile’ı da? 13 senelik Vestel buzdolabımız vardı geçen sene arıza yaptı ve gittik arçelik ile yeniledik. Gayet de memnunuz.

Diğer dediklerinize katılıyorum da General Mobile'den uzak durulması gerekir. Hatta bu konunun en başarısız yanı General Mobile'yi başa yazmamış olması yani o kadar söyleyebilirim.

Konu iceriginde "bence" ibaresi yok, direkt uzak durulmasi gereken markalar yazmissiniz. Sonradan lafi carpitarak kendinizi madur gibi gostermeyin cunku listenin yarisi salak sacma nedenlerle yazilmis.
Mağdur gösteriyorum demedim. Burda insanların beni eleştirmesi umurumda bile olmaz. Baksana yukarıya, Çin'den gelen PSU'ya marka yapıştırıp satan Dark kaliteli diyen var. Hata bende, Türkiye'de eleştiri yapılmaz. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı