Uzak durulması gereken markalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar, burada uzak durulması gereken markaları sıralayacağım. Unuttuklarım olursa alta ekleyebilirsiniz.

Everest, Tigoes, Snopy, Rampage, Gamepower, Game booster, James Donkey, Motospeed, Frisby, Turbox, Trust, platoon, Izoly, Reeder, Redrock, Casper, Adata, Hi-Level, Vestel, General Mobile, gibi markalar. Ekleme yaparsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Merhabalar, burada uzak durulması gereken markaları sıralayacağım. Unuttuklarım olursa alta ekleyebilirsiniz.

Everest, Tigoes, Snopy, Rampage, Gamepower, Game booster, James Donkey, Motospeed, Frisby, Turbox, Trust, platoon, Izoly, Dark, Reeder, Redrock, Casper, Adata, Hi-Level, Vestel, General Mobile, A4tech, Dacia, Renault, Arçelik, Karsan gibi markalar. Ekleme yaparsanız sevinirim.
Casper mağazasının olduğu şehirde yaşamayın bile.

Listede bir çok yanlış varda Renault, Vestel, Arçelik gibi markaları neden uzak durunuz diye gösterdiniz ayrıca General Mobile’ı da? 13 Senelik Vestel buzdolabımız vardı geçen sene arıza yaptı ve gittik Arçelik ile yeniledik. Gayet de memnunuz.

Everest, Tigoes, Snopy, Rampage, Gamepower, Game booster, James Donkey, Motospeed, Frisby, Turbox, Trust, platoon, Izoly, Dark, Reeder, Redrock, Casper, Adata, Hi-Level, Vestel, General Mobile, A4tech, Dacia, Renault, Arçelik, Karsan gibi markalar. Ekleme yaparsanız sevinirim.
Tüm markalardan uzak duracağız yani. :D

Peki parası olmayanları ne yapacağız? Birçok kişi ucuz diye bu markalara yöneliyor. Bu listenin dışındaki markalar zaten pahalı. (Turbox ve Izoly dışında diyorum)

A4 tech klavye mouse setim var 2011'de almıştım 2019A kadar tık demeden çalıştı bir tane tuşu bozulmadı. Renault Clio 4 biniyoruz motoru düşük sadece bu da düşük yakıt tüketimini sağlıyor gayet kaliteli bir araç, Euro Ncap testlerinden 5 yıldız aldı. Vestel telefonlarda kötü onun dışında F/P ürünleri var. Adata zaten zirvede bir marka. Başarısız yazı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı