Uzak durulması gereken markalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar, burada uzak durulması gereken markaları sıralayacağım. Unuttuklarım olursa alta ekleyebilirsiniz.

Everest, Tigoes, Snopy, Rampage, Gamepower, Game booster, James Donkey, Motospeed, Frisby, Turbox, Trust, platoon, Izoly, Reeder, Redrock, Casper, Adata, Hi-Level, Vestel, General Mobile, gibi markalar. Ekleme yaparsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Tonla olan markada her sorunumu yazsam akşama kadar yazı yazarım. Kemoterapi görüyorum ve aşırı yorgunluk var. Halim yok, benim hatam hocam kusura bakmayın.
Geçmiş olsun, neyse daha da uzatmayacağım, hatanızı anladınız umarım.

Bir daha konu açarken biraz daha dikkatli olun hocam.

Hacım naptın sen, linç geliyor.

Milli marka olduğu için değil kalitesiz olduğu için ekledim.

Tamamdır hocam hemen kapatıyorum başlığı. Bir de bana boş dedin hemen köşeme geçip hayatı sorgulayacağım.

Adata SX6000, SU630, SU650?
SX6000 sorunlu mu? SU650 yine fena değil. Tamam hadi iki sorunlu ürün olsun. Adata kötü bir marka mı oldu şimdi?

SX6000 sorunlu mu? SU650 yine fena değil. Tamam hadi iki sorunlu ürün olsun. Adata kötü bir marka mı oldu şimdi?
Hacım daha ne olsun kötü olması için. Neyse tamam hata bende Adata kral markadır.
Geçmiş olsun, neyse daha da uzatmayacağım, hatanızı anladınız umarım.

Bir daha konu açarken biraz daha dikkatli olun hocam.
Nasibimi aldım hocam. Baksana 11 sayfa linç yedik. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Kime göre neye göre arkadaş ya. İlla ki sorun yaşadın diye marka alınmamalı mı demen gerek? Ben de GM 5 kullandım sorun yaşamadım. Herkese bu markayı almalısınız demiyorum ama.

Marka değil de model olarak sorgulamak lazım.
Bazı markalarda marka duymak bile yetiyor. Ancak dediğinizde haklısınız ve hatamı farkettim.
Kime göre neye göre arkadaş ya. İlla ki sorun yaşadın diye marka alınmamalı mı demen gerek? Ben de GM 5 kullandım sorun yaşamadım. Herkese bu markayı almalısınız demiyorum ama.
Yukarıda birkaç kişi General Mobile'dan şikayetçi. Topluma göre, markaya göre.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı