Çözüldü [Uzak Durun] Çeyiz AVM güvenilir mi?

• Konuyu başlatan Holdt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 15B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
Hocam ben çok yakın zamanda bu siteye benzer bir site tarafından dolandırıldım. Bu site de öylemi bilemiyorum ama benzer yönleri çok. Şikayetvar dan artisepetim diye aratın mağdur sayısını ve nasıl dolandırıldığını bir görün bana hak vereceksiniz. Eğer bir kaç gün sonra bu site de patlarsa sizi de dava edebilirler. Ödeme olarak sadece EFT ve Havale kabul eden çoğu site dolandırıcı çıktı maalesef.
Ben ürünü kulannıyorum herhangi bir sorun yaşamadım, ama dikkat ettiğim bir konu var o da alisandor üyesi 19 Ocakta kayıt olmuş 107 mesaj kasmış büyük ihtimalle sahte bir profil.
Bu kadar rahat yalan söylemekten nasıl korkmuyorsunuz? Alenen suça ortak oluyorsun. Sizi de eminim dava dosyasına eklerler. Hadi ben fake hesabım 4 5 tane yeni başlık açıldı onlara ne diyeceksin. Kanıtlarla ortaya koymuşlar dolandırıcılığı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, @Yahya Çolakoğlu'nun geri bildirimi üzerine konuyu incelediğimizde kendisinin "Çeyiz AVM güvenilir mi?" konusuna yazdığı "Merhaba hocam, yılbaşı kampanyasından biz airfryer aldık. 10 gün oldu kullanalı sorun yasamadık biz memnunuz." ilgili mesajı yazmadığını tespit ettik ve mesajı sildik. Kendisinin hesabına, aşağıdaki konuda belirtilen şekilde eriştiklerini düşünüyoruz.

@Yahya Çolakoğlu mail adresinizi değiştirmenizi öneririz.

SAHTE YORUM

Ben de robot süpürge aldım, bayağı bir tereddütteydim. Bugün gelmiş ve annemler almış, eve geçince kontrol edeceğim ürünü. Unutmazsam aksam konuyu güncellerim.
Ben ürünü kulannıyorum herhangi bir sorun yaşamadım, ama dikkat ettiğim bir konu var o da alisandor üyesi 19 Ocakta kayıt olmuş 107 mesaj kasmış büyük ihtimalle sahte bir profil.
Asıl sahte olan sizsiniz, farklı sitelerden maili patlayan kişilerin hesaplarına girip Çeyiz AVM'nin güvenilir olduğunu söylediğinize göre oldukça çaresiz olmalısınız.

Merhaba, @Yahya Çolakoğlu'nun geri bildirimi üzerine konuyu incelediğimizde kendisinin "Çeyiz AVM güvenilir mi?" konusuna yazdığı "Merhaba hocam, yılbaşı kampanyasından biz airfryer aldık. 10 gün oldu kullanalı sorun yasamadık biz memnunuz." ilgili mesajı yazmadığını tespit ettik ve mesajı sildik. Kendisinin hesabına, aşağıdaki konuda belirtilen şekilde eriştiklerini düşünüyoruz.

@Yahya Çolakoğlu mail adresinizi değiştirmenizi öneririz.

Asıl sahte olan sizsiniz, farklı sitelerden maili patlayan kişilerin hesaplarına girip Çeyiz AVM'nin güvenilir olduğunu söylediğinize göre oldukça çaresiz olmalısınız.
Yaptıkları yorumlar yüzünden baya insan mağdur oldu. Şikayet dosyalarına çoğunun isimleri geçti. Artık mahkemede ispat etsinler hesaplarının çalındığını.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı