Uzaktan akraba kız

Dünyada akrabandan başka kız mı kalmadı, her kıza da potansiyel eş olarak bakma arada bir akraba olarak konuşursunuz, buluşursunuz, parka, sinemaya, yemeğe gidersiniz eğlenirsiniz daha da ileriye götürmeye gerek yok.

Hatun dediğin anında cevap verecek ne öyle beş saat bekle cevap versin falan fistan ezik erkekler o kadar süre bekler maskülen, alfa, kıyıcı erkek dediğin yazdığı anda cevap alacak yumuşak olmayın bu kadar.

Evde oturan boş boş insanlarla konuşuyorsan belki. Gün içinde işi gücü olan, sosyal ilişkileri olan bir kadınla konuşabilen erkek böyle şeylerin normal olduğunu zaten anlamak durumunda yoksa kimse ile konuşamazsın :)

Selam öncelikle. Benden 3 yaş büyük uzaktan akraba bir kız var. Sana uygun kitaplar kaldı bende gibisinden geldi numaramı aldı bir düğünde, istediğin zaman beni arayabilirsin falan dedi. Bende kızı beğeniyordum zaten ki önceden de aynı yerde bulunmuşluğumuz oldu ancak hiç tanışmadık. Sonraki gün kıza internetten bulduğum, eski sınavlarda çıkmış bir matematik sorusunu atıp cozemedim gibisinden bir şey yazdım. Konuştuk biraz. Sevgilisi olmadığını söylemişti bana ailemin yanında ve ailemle iyi anlaşıyor. Geç cevap veriyor başından beri yalnız. Bazen 2 saat bazen 4, bende o ne kadar geç verirse 2 katı geç veriyorum. Bazen çok hızlı yazıyor değişiyor. Benim onu önemsediğim kadar onun beni önemsediğini düşünmüyorum öncelikle. En son bugün yazdığına 2 saat sonra cevap vermişim ancak şu saate kadar mesajıma bakmadı. Rahatsız mı ediyorum sizce? Ne diyosunuz yazmayayım mı cevaplayınca bir daha.
Şahsen bomboş buldum konuyu. Kendinden 3 yaş büyük, sana ders için yardımcı olmak isteyen bir kadına yürümek bence hoş değil. Sana başlangıçtan itibaren ilgisi olacak biri ile konuşmak varken neden bu saçma yollara başvuruluyor anlamış değilim. Milyonlarca kadın var, git gelinlik satan kadınlara yaz daha mantıklı yemin ediyorum.

Son düzenleme:
Uzaktan akraba derken umarım hem yasal hem de biyolojik açıdan hastalık çıkartmayacak bir uzaklıktır bu.

Geç cevap vermeler falan normal, kendisi de içinde bir şeyler yaşıyor olabilir belki de seni ölçüyordur.
Uzaktan akraba derken şöyle, annemin halasının abisinin kızı. Çevreme sordum 3. dereceden sorun olmayacağını söylediler. Ailem bilmiyor kızla konuştuğumu. Şu saat oldu hala bakmadı bu arada mesaja. Belki dünden beri 20 30 kez aktif olmuştur. Arada görüyorum çevrimiçi olduğunu. Beni çocuk olarakta görüyor olabilir liseyi bitirdim bu sene. Kendisi Üni 3.

Kız benden 3 yaş büyük diyorsun yapma etme.
Kızla sohbeti kesmemek için elimden geleni yaptım ve gördüm ki aslında kısa net cevaplar alsam da kızda sohbeti bitirmeye çalışmıyor. Hatta geçen canım falan diyordu da ben karşılık vermedim ölçüyordur beni diye.

Dünyada sana kız mı yokta akrabaya yazıyorsun kardeşim.

Kız çok ama bunun aurası başka. Ayrıca çok manitam oldu lisede. Bunun gibisini görmedim öyle birsey bu ve tek bu 2 gündür olan birşey değil. Hep güzel gelirdi bu bana utanırdım konuşmaya falan. Diğer kezbanlar gibi 10 kişiyle beraber konuşmadığı belli konuşma tarzından. En azından ailesini tanıyorum gayet iyi insanlar. Bana zararı olmaz en fazla konuşmayız olur biter.

Kıza çok geç yazıyosun biraz daha erken yaz bir de bence kıza sormalısın rahatsız edip etmediğini.
Çok geç yazmıyorum o ne kadar sürede yazıyorsa aynı süre sonra cevap veriyorum hemen hemen. Çantada keklik bu diye düşünmesini istemem. Kız milleti bu parmagında oynatır farkında olmazsın. Önden kıza mesafe koyacaksın ki seni diğer abazalar gibi düşünmesin.

Son düzenleme:
Uzaktan akraba derken şöyle, annemin halasının abisinin kızı. Çevreme sordum 3. dereceden sorun olmayacağını söylediler. Ailem bilmiyor kızla konuştuğumu. Şu saat oldu hala bakmadı bu arada mesaja. Belki dünden beri 20 30 kez aktif olmuştur. Arada görüyorum çevrimiçi olduğunu. Beni çocuk olarak da görüyor olabilir liseyi bitirdim bu sene. Kendisi üniversite 3.

Kızla sohbeti kesmemek için elimden geleni yaptım ve gördüm ki aslında kısa net cevaplar alsam da kızda sohbeti bitirmeye çalışmıyor. Hatta geçen canım falan diyordu da ben karşılık vermedim ölçüyordur beni diye.

Kız çok ama bunun Aura'sı başka. Ayrıca çok manitam oldu lisede. Bunun gibisini görmedim öyle bir şey bu ve tek bu 2 gündür olan bir şey değil. Hep güzel gelirdi bu bana utanırdım konuşmaya falan. Diğer kezbanlar gibi 10 kişiyle beraber konuşmadığı belli konuşma tarzından. En azından ailesini tanıyorum gayet iyi insanlar. Bana zararı olmaz en fazla konuşmayız olur biter.

Çok geç yazmıyorum o ne kadar sürede yazıyorsa aynı süre sonra cevap veriyorum hemen hemen. Çantada keklik bu diye düşünmesini istemem. Kız milleti bu parmagında oynatır farkında olmazsın. Önden kıza mesafe koyacaksın ki seni diğer abazalar gibi düşünmesin.

Sana bir tavsiye vereyim elbet bir gün IP'ler kopucak ve herhangi bir şekilde iletişimi kesiceksiniz ve bu olay aklına geldiğinde banyo yaparken parmağını ısırıcaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı