Uzaktan akraba kız

swirf

Centipat
Yer
Eskişehir
Selam öncelikle. Benden 3 yaş büyük uzaktan akraba bir kız var. Sana uygun kitaplar kaldı bende gibisinden geldi numaramı aldı bir düğünde, istediğin zaman beni arayabilirsin falan dedi. Bende kızı beğeniyordum zaten ki önceden de aynı yerde bulunmuşluğumuz oldu ancak hiç tanışmadık. Sonraki gün kıza internetten bulduğum, eski sınavlarda çıkmış bir matematik sorusunu atıp cozemedim gibisinden bir şey yazdım. Konuştuk biraz. Sevgilisi olmadığını söylemişti bana ailemin yanında ve ailemle iyi anlaşıyor. Geç cevap veriyor başından beri yalnız. Bazen 2 saat bazen 4, bende o ne kadar geç verirse 2 katı geç veriyorum. Bazen çok hızlı yazıyor değişiyor. Benim onu önemsediğim kadar onun beni önemsediğini düşünmüyorum öncelikle. En son bugün yazdığına 2 saat sonra cevap vermişim ancak şu saate kadar mesajıma bakmadı. Rahatsız mı ediyorum sizce? Ne diyosunuz yazmayayım mı cevaplayınca bir daha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam öncelikle. Benden 3 yaş büyük uzaktan akraba bir kız var. Sana uygun kitaplar kaldı bende gibisinden geldi numaramı aldı bir düğünde, istediğin zaman beni arayabilirsin falan dedi. Bende kızı beğeniyordum zaten ki önceden de aynı yerde bulunmuşluğumuz oldu ancak hiç tanışmadık. Sonraki gün kıza internetten bulduğum, eski sınavlarda çıkmış bir matematik sorusunu atıp cozemedim gibisinden bir şey yazdım. Konuştuk biraz. Sevgilisi olmadığını söylemişti bana ailemin yanında ve ailemle iyi anlaşıyor. Geç cevap veriyor başından beri yalnız. Bazen 2 saat bazen 4, bende o ne kadar geç verirse 2 katı geç veriyorum. Bazen çok hızlı yazıyor değişiyor. Benim onu önemsediğim kadar onun beni önemsediğini düşünmüyorum öncelikle. En son bugün yazdığına 2 saat sonra cevap vermişim ancak şu saate kadar mesajıma bakmadı. Rahatsız mı ediyorum sizce? Ne diyosunuz yazmayayım mı cevaplayınca bir daha.
Uzaktan akraba derken umarım hem yasal hem de biyolojik açıdan hastalık çıkartmayacak bir uzaklıktır bu.

Geç cevap vermeler falan normal, kendisi de içinde bir şeyler yaşıyor olabilir belki de seni ölçüyordur.

Bazen 2 saat bazen 4, bende o ne kadar geç verirse 2 katı geç veriyorum. Bazen çok hızlı yazıyor değişiyor.
Bir hatunun size günde 1-2 saat içerisinde dönüş yapması normal.

Sen bu hatunun neden sana kaç saat sonra dönüş yaptığına takıyorsun ki? Böyle şeyleri düşünmek zayıf erkek olduğunuza işarettir arkadaşlar, yapmayın.

Bir hatunun size günde 1-2 saat içerisinde dönüş yapması normal.

Sen bu hatunun neden sana kaç saat sonra dönüş yaptığına takıyorsun ki? Böyle şeyleri düşünmek zayıf erkek olduğunuza işarettir arkadaşlar, yapmayın.

Hatun dediğin anında cevap verecek ne öyle beş saat bekle cevap versin falan fistan ezik erkekler o kadar süre bekler maskülen, alfa, kıyıcı erkek dediğin yazdığı anda cevap alacak yumuşak olmayın bu kadar.

Hatun dediğin anında cevap verecek ne öyle beş saat bekle cevap versin falan fistan ezik erkekler o kadar süre bekler maskülen, alfa, kıyıcı erkek dediğin yazdığı anda cevap alacak yumuşak olmayın bu kadar.
Hatun karı falan, oldu olacak köle falan diyin.
Bir gerçek söyleyeyim, kimse bizim için yanıp tutuşmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geldi redpill adı altında aslında blackpillci (belki de incel :D), kadın düşmanı, Andrew Tate fanı ve en önemlisi: Sigma eleman.

Yazdığımdan "kadınların size mesaj yazmasını uzun süre bekleyin" gibi bir şey söylediğimi nereden çıkardın?

Yazdığın anda 7/24 sana anında cevap yazan hatun sorunludur, ruh hastasıdır ve işi gücü olmayan tüm hayatı sana bağlı boş bir insandır.

Maskülen, alfa, kıyıcı erkek yazdığı anda cevap alan değil, cevap almadığı zaman bunu umursamamayı becerebilen tiptir.

Hatun karı falan, oldu olacak köle falan deyin.

Hatun kelimesi bence kadınları tanımlamak için anlam olarak en güzel kelimelerden biridir. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı