Uzaktan eğitim diyerek insanların parasını sömüren fırsatçılar

@Revivmeooi Tablet halamın 2 çocuğu var EBA için bana verdi bilgisayardan anlıyorum diye ama bu bildiğin tablet. Bilgisayar ile alakası yok ve baya da uğraştım ama üstesinden gelemedim. Belki 2 gün ayırsam hallederim ama lüzum yok. Ubuntu kuranlar da ses alamıyormuş diye okudum.

@Revivmeooi Tablet halamın 2 çocuğu var EBA için bana verdi bilgisayardan anlıyorum diye ama bu bildiğin tablet. Bilgisayar ile alakası yok ve baya da uğraştım ama üstesinden gelemedim. Belki 2 gün ayırsam hallederim ama lüzum yok. Ubuntu kuranlar da ses alamıyormuş diye okudum.
Hocam o ses sorunu düzeltildi diye biliyorum. Windows 8.1 kurmayı denemenizi öneririm çünkü Windows 8.1 uyumluydu benimkisi. 64 Bit denemenizi öneririm olmaz ise 32 Bit denenebilir.

Hocam asıl olay bu değil insanların bilinçsiz olması. Bunun için zorunlu ders verilmesi gerektiğini düşünüyorum telefonlar ve bilgisayarların özellikleriyle ilgili. Böyle insanların ekmek yemesi hoşuma gitmiyor bende bilirim elimdeki Zed Air 2 GB RAM'li 32 GB hafızalı cihazı 150TL'ye yaptırıp uzatan eğitim için ideal deyip 1500TL'ye satmayı.

Sokağa çıkıp bu insanların hakkını savunsan camdan kafana su döken ilk onlar olacaktır, tecrübeyle sabit. Hiç kendini ve aklını yormamanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı