Uzaktan eğitim geliyor olabilir mi?

Şaka gibi normalde Ocak'ta kapanır okullar eskiden öyleydi.
Artık böyle hocam. Ocak 8'de başladı finaller. Normalde erken biterdi ancak ne akıla geldilerse hafta sonuna da koymamışlar. Vizeleri bizi sıkboğaz ede ede hafta sonlarına bile koyarak bitirdiler hemen. Finalde tam tersini yaptılar.

Aslında olay çok basit uygulamali dersler yüz yüze diğerleri Online olmalı ama malum ticaret oldu eğitim de neyse silivri. Esnaflar emlaklar nasıl kazansın değil mi?

O da doğru. Şaşırmam. Her gün daha şaşırtıcı ne olabilir diye düşünüyorum ve daha da şaşırtıcı vakalar çıkıyor ortaya.

Hocam zaten bunlar simülasyonun yavaş yavaş çöktüğünün emareleri. Mutlaka bir ping noktası yaşanacak ve simülasyona bağlı olduğumuz cihazlar kısa devre yapacaktır.

Okulların açılması mevzusuna gelecek olursak, bence bu da korona oranlarını belirleyen makinaya bağlı. Yani o da artacak mı azalacak mı belli değil.

Aslında olay çok basit uygulamali dersler yüz yüze diğerleri Online olmalı ama malum ticaret oldu eğitim de neyse silivri. Esnaflar emlaklar nasıl kazansın değil mi?
Hocam ne yazık ki bazı malum şahıslar bizi para kaynağı olarak görmekte. Özellikle küçük şehirdekiler bizleri resmen altın kaynağı olarak görmekte. Bu yüzden kapanma istemiyorlar. İşin aslının tamamiyle para olduğunu düşünüyorum ben. Ne diyelim. Koca Türkiye'nin ekonomisi biz öğrencilerin parasına kaldıysa yazık cidden...
Hocam zaten bunlar simülasyonun yavaş yavaş çöktüğünün emareleri. Mutlaka bir ping noktası yaşanacak ve simülasyona bağlı olduğumuz cihazlar kısa devre yapacaktır.

Okulların açılması mevzusuna gelecek olursak, bence bu da korona oranlarını belirleyen makinaya bağlı. Yani o da artacak mı azalacak mı belli değil.
PCR test zorunluluğu tamamen kalktığı için vakalar 1 hafta içinde 30-20k'ya kadar düşebilir diye düşünüyorum. Böyle olursa da zaten "vakalar az ya ne yapıcaz kapanmayı" diye kapanma getirmeyebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı