Uzaktan eğitim için tablet önerisi

2000 - 3000 arası olarak iPad 8. Nesil önerebilirim.

Bu tablet olabilir mi? Milli Eğitim Bakanlığı da bu tableti dağıtıyormuş.
Beyler guncel fiyat Max. 2000 TL olacak!

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam iPad'den şaşmayın. Bir sürü tablet kullandım hiçbiri iPad gibi değil. Hem yeni iPad'ler güçlü, özel klavyelerinden takıp işinizi görebilirsiniz. O bütçeye alacağınız laptop kesinlikle işinizi görmez.

iPad'in 10'da 1 anca eder ama zorunluluk durumunda uzaktan eğitimde işinizi görür. iPad'in 3 yıl oyun 6 sene uzaktan eğitim sağlayabileceğinden gayet eminim.

iPad kullanan varmı? Memnun musunuz? (Dürüstçe söyleyin)
Air 2 almıştım 4 yıl önce. Hala memnunum. Air 2 almayın ama, yenileri çıktı.
Samsung Galaxy Tab S 6 Lite 10.4 Wi-Fi+LTE Tablet Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bu olabilir.

Bence Samsung. Çünkü daha ucuz fiyata Ipad özelliklerini yakalayabiliyor. Ama Ipad işletim sistemi daha hızlı ve stabil. Android o kadar uzun ömürlü olmayabiliyor.
Hangi Samsung tablet iPad'i yakalıyormuş? Hatta daha hızlıymış?

Bu tablet olabilir mi? Milli eğitim bakanlığı da bu tableti dağıtıyormuş.
Beyler guncel fiyat Max. 2000 TL olcak!

Hocam ben bu tableti kullanıyorum ortalama 3 aydan beri MEB'den almadım. Tablette hiçbir kasma ve donma sorunu yok sadece ders amaçlı ve arada sırada da PUBG tarzı oyunlar oynarım derseniz kesinlikle bu tableti alın iPad çok iyi bir marka ama boşuna 2 katı para vermeye gerek yok diye düşünüyorum geri kalan parayla da 2 tane çeyrek altın yapın. Kafanız rahat olsun sormak istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

2000-3000 liraya iPad tablet en iyisinden Ne alabilirim?
Ben bunu kullanıyorum:

Alma sebebim rahat not olmak ve ders çalışmak. Yani evet uzaktan eğitim. Yanında bir de kalemini aldım mükemmel oluyor.
Android'de APK uygulamalar indirilebiliyor, müzik ve filmler indirilebiliyor. Tek eksisi benim için bu. Ancak zaten o şekilde bir ihtiyacım olursa telefonumdan gördüğüm için sıkıntı olmuyor.

Ben de iPad öneriyorum. Tabi bütçe max 2000 TL dediniz bütçe yetmiyorsa baktığınız Samsung'da alınabilir. Neden olmasın.

Hocam ben bu tableti kullanıyorum ortalama 3 aydan beri MEB'den almadım. Tablette hiçbir kasma ve donma sorunu yok sadece ders amaçlı ve arada sırada da PUBG tarzı oyunlar oynarım derseniz kesinlikle bu tableti alın iPad çok iyi bir marka ama boşuna 2 katı para vermeye gerek yok diye düşünüyorum geri kalan parayla da 2 tane çeyrek altın yapın. Kafanız rahat olsun sormak istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.
3 aydan beri kullandığın bir şeyi insanlara önerme. Oldu olacak dün aldığın şeylerden bahset.

Yeni konular

Geri
Yukarı