Uzay montaj sistem kullanılır mı?

rilou

Hectopat
Makaleler
1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda Abdullah abi videonun sonlarına doğru;

''Ne gerek var kasaya? Ben şu an Ryzen 9 3900XT işlemcimi bile uzay montaj kullanıyorum. Neden extra masraf yapasınız ki?''

Buna benzer bir cümle kurmuş. Sizce haklı mı? Yoksa önemli mi kasa? Cevaplarsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoda abdullah abi videonun sonlarına doğru;

"Ne gerek var kasaya? Ben şu an Ryzen 9 3900XT işlemcimi bile uzay montaj kullanıyorum. Neden extra masraf yapasınız ki?"

Buna benzer bir cümle kurmuş. Sizce haklı mı? Yoksa önemli mi kasa? Cevaplarsanız sevinirim.

Hava akışı sabit olmayacağı için iyi olmaz bence.(Kendi fikrim, yanlış ise yeşillendirebilirsiniz.)

Hocam bu yöntem deneme amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Bu şekilde sağlıklı değil. Dış etkenlere karşı korumasız durumda.

Bir süre kullandım. 2 ayda tozla kaplandı resmen. Şu an 6 aydır kasamın yan kapağı açık şekilde kullanıyorum ama ona rağmen uzay montajın 1 ayda tozlandığı kadar tozlanmadı.

Bu videoda Abdullah abi videonun sonlarına doğru;

''Ne gerek var kasaya? Ben şu an Ryzen 9 3900XT işlemcimi bile uzay montaj kullanıyorum. Neden extra masraf yapasınız ki?''

Bu adamı daha önce izliyordum sonra gıcık kaptım bıraktım izlemeyi, çok saçma hareketleri var, alın bu videoyu izleyenlerin yarısının aklına uzay sistem kullanmak geldiyse ne olacak? Sizin gibi konu açıp soran çok az, sonra sistem tozlanıyor nasıl temizlenir diye konu açıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı