UZELEKTRONİK1 ikinci el ekran kartı satışı

Konuyu açan arkadas yalnis yaptığını belirterek özür diledi bizden. Sen bu arkadaşın mesajından sonra 10 larca asılsız iftirada bulundun. Mesajların duruyor. Sizden de özür bekliyoruz.
Arkadaş sizden özür dileyebilir. Benim böyle bir durumun yok malesef. Yanlış yanlış ile örtülmez. İkinci el sattığınız karta sıfır yazmak ne kadar doğru ise buradaki insanların size bunları yazması o kadar doğrudur. Neticesin de sıfır kart değil sıfıra yakın bir ikinci el ürün satıyorum demeniz gerekirdi ilanlarınızda.

Konuyu açan arkadaş,bozuk kart ile değiştirip şikayette bulunduğunu kabul etmemiş. Ben aklı dengesi yerinde kimsenin böyle bir şey yapıp,üstüne konu açacağını sanmıyorum. Konu açıp,ne kazanabilir ki çünkü ?
Konuyu açan arkadaştan,böyle bir şey yaptığına dair mesaj bekliyorum mümkünse.

Konuyu açan arkadaş bu konuyu açarak bize şantaj yapmaya çalıştı.
Arkadaş sizden özür dileyebilir. Benim böyle bir durumun yok malesef. Yanlış yanlış ile örtülmez. İkinci el sattığınız karta sıfır yazmak ne kadar doğru ise buradaki insanların size bunları yazması o kadar doğrudur. Neticesin de sıfır kart değil sıfıra yakın bir ikinci el ürün satıyorum demeniz gerekirdi ilanlarınızda.

Kardeş senin benimle husumetini buradan yazdım zaten. Herkez biliyor. Çocuk sifir urun aldığıni itiraf etti zaten. Hala kalkıp sifir değildi diyorsun. Özür dilemen gerekir ken hala iftira atmaya devam ediyorsun.

Konuyu açan arkadaş bu konuyu açarak bize şantaj yapmaya çalıştı.
Benim sizin ile bir husumetim falan yok. Sıfır ürün derseniz o kişiye fatura kesmeniz gerekir. Devlete o fatura dan vergi ödersiniz. Tabi siz bunu bir firmadan aldığınızı söylüyorsunuz. Bu her türlü ikinci eldir. Fatura kesmediğiniz ürüne sıfır deyip haklı çıkmaya çalışıyorsunuz ama size onu anlatmaya çalışıyorum.

Buraya konu açması santaj anlamına gelmez @UZELEKTRONİK1

Paranızı iade etmiyorlarsa tüketici hakem heyetine e-devlet üzerinden başvurun. Kimseye yalvarmak zorunda değilsiniz. Sadece olayı anlatın ve başvurunuzu tamamlayın. Onlar sizin yerinize gerekli uğraşı verecektir. Sonuçları bizimle paylaşın. @UzmanDR

Konuyu açan arkadaş bizim mesajımıza yazdığı mesaj: "" Uz elektronik doğru söylüyor Forum'da kendilerinin marka isimlerini karaladığım kendilerinden özür diliyorum. ""

Konuyu açan arkadaş bizi karalamak istediğini itiraf etti. Hala mesaj atan insanlar var. Bizim insanımızı anlamak çok zor.

Buraya konu açması santaj anlamına gelmez @UZELEKTRONİK1

Paranızı iade etmiyorlarsa tüketici hakem heyetine e-devlet üzerinden başvurun. Kimseye yalvarmak zorunda değilsiniz. Sadece olayı anlatın ve başvurunuzu tamamlayın. Onlar sizin yerinize gerekli uğraşı verecektir. Sonuçları bizimle paylaşın. @UzmanDR

Konuyu açan arkadaşın mesajını görmediniz galiba.

"" Uz elektronik doğru söylüyor Forum'da kendilerinin marka isimlerini karaladığım kendilerinden özür diliyorum. ""

Son düzenleyen: Moderatör:
Cuma günü o mağazadan bir sıvı soğutma alacaktım. Tam konu açacaktım Sosyal'e, Whatsapp'tan mesaj atıp son anda vazgeçtim. İyikide vazgeçmişim. Banada tam güvenilir gelmemişti. Geçmiş olsun, durumu anlatıp iade edin.

Geri
Yukarı