UZELEKTRONİK1 ikinci el ekran kartı satışı

Konuyu açan arkadaş ,bizi karalamak için bu konuyu açtığını önceki mesajlarda itiraf etti. Kendisinin dediğine göre konuda düzenleme yapamıyor. Moderatör izin vermiyor konuda düzeltme yapmaya.
Burada amaç nedir. Konuyu açan kişi itiraf etmesine rağmen neden ceza almaz ve neden konu kaldırılmaz. ?
Cuma günü o mağazadan bir sıvı soğutma alacaktım. Tam konu açacaktım Sosyal'e, Whatsapp'tan mesaj atıp son anda vazgeçtim. İyikide vazgeçmişim. Banada tam güvenilir gelmemişti. Geçmiş olsun, durumu anlatıp iade edin.

konuyu açan arkadaş önceki mesajlarda bizi karalamak için konuyu açtığını itiraf etti. önceki mesajları okumanızı tavsiy ederim.
Cuma günü o mağazadan bir sıvı soğutma alacaktım. Tam konu açacaktım Sosyal'e, Whatsapp'tan mesaj atıp son anda vazgeçtim. İyikide vazgeçmişim. Banada tam güvenilir gelmemişti. Geçmiş olsun, durumu anlatıp iade edin.

Bu konunun kalkmasını gerektirecek bir durum yok. Şantajlık bir durum da yok.

Bu konunun kalkmasını gerektirecek bir durum yok. Şantajlık bir durum da yok.

Buraya konu açması santaj anlamına gelmez @UZELEKTRONİK1

Paranızı iade etmiyorlarsa tüketici hakem heyetine e-devlet üzerinden başvurun. Kimseye yalvarmak zorunda değilsiniz. Sadece olayı anlatın ve başvurunuzu tamamlayın. Onlar sizin yerinize gerekli uğraşı verecektir. Sonuçları bizimle paylaşın. @UzmanDR

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    60,4 KB · Görüntüleme: 98
  • Adsız.png
    Adsız.png
    60,4 KB · Görüntüleme: 100
  • Adsız.png
    Adsız.png
    60,4 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleme:
Konuyu açan arkadaş ,bizi karalamak için bu konuyu açtığını önceki mesajlarda itiraf etti. Kendisinin dediğine göre konuda düzenleme yapamıyor. Moderatör izin vermiyor konuda düzeltme yapmaya.
Burada amaç nedir. Konuyu açan kişi itiraf etmesine rağmen neden ceza almaz ve neden konu kaldırılmaz. ?

konuyu açan arkadaş önceki mesajlarda bizi karalamak için konuyu açtığını itiraf etti. önceki mesajları okumanızı tavsiy ederim.
Ürünlerinizin çoğunu inceledim. Sıfır yazan ürünlerin çoğunun kutusu ezik büzük. Nasıl sıfır oluyor bunlar?

Ürünlerinizin çoğunu inceledim. Sıfır yazan ürünlerin çoğunun kutusu ezik büzük. Nasıl sıfır oluyor bunlar?

Sıvı soğutma için aramıştın dimi.Resimlerini yüklüyorum.Neresinde ezik var göster bakalım.
100 ün üzerinde ilanımız var bir tanesinde ezik bul yükle buraya. Farklı hesaplardan saldırma kanıt göster.

Dosya Ekleri

• CORSAIR HYDRO SERİSİ™ H115i PLATINUM RGB LED SIVI SOĞUTMA (3).jpg
    CORSAIR HYDRO SERİSİ™ H115i PLATINUM RGB LED SIVI SOĞUTMA (3).jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 104
  • CORSAIR HYDRO SERİSİ™ H115i PLATINUM RGB LED SIVI SOĞUTMA.jpg
    CORSAIR HYDRO SERİSİ™ H115i PLATINUM RGB LED SIVI SOĞUTMA.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 110
Sıvı soğutma için aramıştın dimi.Resimlerini yüklüyorum.Neresinde ezik var göster bakalım.
100 ün üzerinde ilanımız var bir tanesinde ezik bul yükle buraya. Farklı hesaplardan saldırma kanıt göster.
Hocam öncelikle hesabım başkalarının ikincil, sahte hesabı filan değil. Amacım senin işini baltalamak vs. asla değil. İlk başta yorumların hepsini okumadan yorum yaptığım için kusura bakma fakat ben sıvı soğutma için yazdım demiştim, sıvı soğutmanın kutusu ezik büzük demedim. Aşağıdaki fotoğraflarda ürünler sıfır yazıyor ama kutular deforme. Bunlar nasıl sıfır oluyor dedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-05-03-19-44-42-254_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2020-05-03-19-44-42-254_com.sahibinden.jpg
    164,7 KB · Görüntüleme: 99
  • Screenshot_2020-05-03-19-44-48-112_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2020-05-03-19-44-48-112_com.sahibinden.jpg
    182,2 KB · Görüntüleme: 114
  • Screenshot_2020-05-03-19-45-01-517_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2020-05-03-19-45-01-517_com.sahibinden.jpg
    203,1 KB · Görüntüleme: 136
  • Screenshot_2020-05-03-19-45-03-997_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2020-05-03-19-45-03-997_com.sahibinden.jpg
    182,3 KB · Görüntüleme: 98
Hocam öncelikle hesabım başkalarının ikincil, sahte hesabı filan değil. Amacım senin işini baltalamak vs. asla değil. İlk başta yorumların hepsini okumadan yorum yaptığım için kusura bakma fakat ben sıvı soğutma için yazdım demiştim, sıvı soğutmanın kutusu ezik büzük demedim. Aşağıdaki fotoğraflarda ürünler sıfır yazıyor ama kutular deforme. Bunlar nasıl sıfır oluyor dedim.

İki monitörde kargodan geldi . Ölçüleri büyük olduğu için böyle olması çok normal. Kalkıp da monitörleri ayrı köpüklü kutuya yerleştirip gönderemezler. mağazada 4500 e satılan monitörü 3500 e veriyoruz.

@UZELEKTRONİK1 Hocam beni yanlış anlamayın, fiyatını çok beğendiğim hatta almak bile istediğim sistemleriniz var. Fakat bu konudan sonra elden teslim alsam bile nasıl güvenebilirim bilmiyorum. Şikayetvar sitesinde şikayet bulunmaktaydı fakat çözüldüğünü söylemiş. O noktada güvenim bir tık yükselmişti ama bu konuyu görünce tekrar düştü. Nasıl bir güvence veriyorsunuz?

Geri
Yukarı