Uzun boylu olmak nasıl bir şey?

Uzun boylu olmak nasıl bir his arkadaşlar? Ben kısayım. Dışarıda gördüğüm kadarıyla bakıyorum da böyle siz geçerken kızlar kilitleniyor kalıyor. fısıl fısıl konuşuyorlar, sosyal statü olarak kendinizi üstün görüyor musunuz?
2 saat masa başında ders çalıştıktan sonra 3 saat boynum ağrıyor.

Merak ettim ve yazdım aklıma gelen olursa daha da yazacağım aynı hayatları yaşamıyoruz ve bazı şeyleri yaşamadan asla anlayamazsın.
178 boya sahip olup kısayım diyen, 181 boyundaki birisine sen uzun musun ki iması yapan birisine cevap bile vermemem gerekiyordu aslında zaten. Sen devam et böyle.

Allah ne tip vermiş ne boy. Boyum tam uzun olcakken bırakış resmen. 182 ne abi? Babamı bile geçemedim.

178 boya sahip olup kısayım diyen, 181 boyundaki birisine sen uzun musun ki iması yapan birisine cevap bile vermemem gerekiyordu aslında zaten. Sen devam et böyle.

Ne anlatıyorsun dostum 178 ve 181 kısa ima falan yapmadım düz söyledim 190 ve 200 uzundur 180 ve 170 ortalamadır.
Bende kısa boyluyum 1.70'im ama uzamaya devam edeceğini umuyorum :(

Umarım uzarsın dostum egzersiz falan yap çok kilo alma.

15 yaşındayım 185'im gayet güzel bir duygu basket oynadığım için uzunum biraz potanın çemberine yetişebiliyorum :) ve güzel hissettiriyor seneye smaç vururum artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı