Sarhoş olmak nasıl bir şey?

Çoğu insanda (kendimde bu gruba dahilim :D) gördüğüm, sarhoşken çok fazla konuşuyorlar. Ama bazı insanlarda aksine susuyor. Alkolden sonra halay çekeninden, oturduğu yerde konuşmayıp beni dinleyenine kadar gördüm.

Yürürken bacakların çarpıkmış gibi hissedersin, bir anda devrilebilirsin. Tek kutudan birşey olmaz bu arada.

Merhaba grubun alkolikleri! Sarhoş olmak nasıl bir şey? İki kadeh şaraptan veya tek kutu biradan sarhoş olmak mümkün mü?

Çok tehlikeli düşündüğün şeyi anında yapıyorsun farkında olmadan. Ben düşen sigara külünü alıp küllüğe koysam mı diye düşünürken yapmışım direkt elim yandı sonradan... Ben sarhoşken sürekli güler ve konuşurum bazı insanlar ağlar.

Sarhoşken vücuda ping giriyor yaptıklarını 1 sn sonra görüyorsun, yapsam mı derken yapmış oluyorsun.

Ayrıca 3-5 tane içmen lazım 1 taneden bişey olmaz.

2 kadeh şarapla zor sarhoş olursun, biraz daha içmen ve zamana yayman lazım. Bira konusu da bünyenle alakalı. Kimi 2 içer başı döner kimine 10 tane etki etmez. Önemli olan sarhoş olmak değil çakırkeyf olup keyifli vakit geçirmektir bana göre.

Geri
Yukarı