Uzun süre kulaklık takmak kafa yapısını değiştirebilir mi?

• Konuyu başlatan fiu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 28B
Çizime kahkaha attım hocam, arkadaşların dediği gibi saç derisi öyle bir şekil almış olabilir ezildiği için ama. Kafa yamultmaz uzun süre taç veya toka takmışlığınız varsa ona benzetebilirsiniz 😀

Bir kulaklık, yetişkin dönemdeki birinin kafatasını yamultabilecek kadar ağır ve güçlüyse helal olsun.

Kafatasını hiçbir kulaklık yamultamaz. Vücudun en sağlam yerlerden birisidir kafatası. Bebeklik dönemi harici kafatasının yapısını bozmak için çok sağlam bir kuvvet gerekir ki bunu kulaklıklar yapamaz.

Sen kafanın yamukluğunu başka şeylere bağlıyorsun bence.

Hocam peki Rraenee'nin kafası neden böyle?

Kafatası yekpare değildir dostum. Birden fazla parçadan oluşur. Bu yüzden kafatası parçalarının birleştiği yerlerde böyle çukurlar vardır. Herkeste var bu çukurlar, korkulacak bir şey yok.

Hocam peki Rraenee'nin böyle?

Dosya Ekleri

• 1654026183324.png
    1654026183324.png
    973,1 KB · Görüntüleme: 1.075
  • 1654026183324.png
    1654026183324.png
    973,1 KB · Görüntüleme: 146
Kemiği değil de kafa derisi geçici olarak kulaklığın şeklini alıyor. :D

Geçici o zaman değil mi hocam? Bende de çok hafif var gibi umarım kalıcı değildir.

Günde neredeyse 7-8 saat kulaklık takıyorum. Kullandığım kulaklık G733 ve G733'ü kafa bandı olmadan kullanıyorum üst kısmında "fotoğrafta göreceksiniz zaten" boşluk var ve kafamın üst kısmı o boşluğun şeklini almış. Şimdi diyeceksiniz saçındandır maçındandır falan ama yok dokunuyorum bildiğin kafa tasım. :D eski kulaklığım SteelSeries Arctis 7 onu da kafa bantsız kullanıyordum ve o kulaklığın üst kısmı gibi kafamda yamulmalar vardı, hatta diyordum kulaklıktan kafa mı yamulur ulan? Kafam SteelSeries Arctis 7 şeklinden G733 şekli alınca anladım ki kulaklık kafa yamultuyor. :D

Sizde de yamulmalar var mı?

Eki Görüntüle 1270275 Eki Görüntüle 1270276

Kafam böyle.

Eki Görüntüle 1270278

Hocam peki sizin düzelmedi mi?

Kulaklık Sadece Saç Yapısını Bozar Yeni Duş Almışsanız Ve Saçlarınızı Tam Kurutmadan Veya Tam Kurulamış'da Olabilir Farketmez Kulaklığı Taktığınızda Ve Belirli Bir Saat Kulaklıkla Video,Oyun,Müzik Vb. Şeyler Yaptığınızda Saç Yapınızı Bozar Ve Kafatasınız İçine Göçmüş Gibi Bir Görüntü Çıkar Eğer Bu Görüntünün Olmamasını İstiyorsanız Duş Aldıkta Sonra 2-3 Gün Kulaklık Takmayın Onun Yerine İdarelikten Kulak İçi Kulaklık Takın

Yeni konular

Geri
Yukarı