Uzun süre kullanılabilecek laptop önerisi

Beni 3-4 sene idare edecek bir laptop almak istiyorum. GTX 1050 Ti beni idare eder mi? Laptop bu Abra A5 V13.4 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook
Uzun vadede kullanmak istiyorum o yüzden RAM 16 olsun istiyorum ama 16 olunca da fiyatı çok yükseliyor, şu haliyle bile baya yüksek geliyor. Veya beni götürebilecek bir laptop tavsiye eder misiniz?
Dizüstü bilgisayarlar çok pahalı. Masaüstü düşünürsen çok daha ucuza çok daha iyileri var. Herhangi bir dizüstü öneremeyeceğim.

Dizüstü bilgisayarlar çok pahalı. Masaüstü düşünürsen çok daha ucuza çok daha iyileri var. Herhangi bir dizüstü öneremeyeceğim.
Ne yazık ki farkındayım. Bu bilgisayarı 1 sene sonra abim şehir dışına götürebilir benim de üniversite sınavım olduğu için laptop almam gerekiyor.

Beni 3-4 sene idare edecek bir laptop almak istiyorum. GTX 1050 Ti beni idare eder mi? Laptop bu Abra A5 V13.4 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook
Uzun vadede kullanmak istiyorum o yüzden RAM 16 olsun istiyorum ama 16 olunca da fiyatı çok yükseliyor, şu haliyle bile baya yüksek geliyor. Veya beni götürebilecek bir laptop tavsiye eder misiniz?
Aynı bilgisayarı 2018 Twmmuz sonunda 5083 TL ye + 1TB 7200 RPM HDD ekleterek satın aldım. 7 aya yakın bir süre geçti daha bir sıkıntı yaşamadım sorun varsa sorabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı