Uzun süren oyun önerisi

Requem98

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni toplama bilgisayar aldım fakat oynayacak oyun bulamıyorum. Türkçe yaması olan mutlaka oynayın dediğiniz şiddetle tavsiye ettiğiniz oyun veya oyun serileri var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 3 kesinlikle, Türkçe dil desteği de var kendinden oyunun ve gayet başarılı. Oyun süresine gelirsek DLC'leri de alırsanız 40-50 saat oyun süresi sunar size, yan görevleri ve witcher kontratlarını saymıyorum bile.

Ben her akşam ortalama 2 saat oynuyordum, 2 ayda bitirebildim :)

Şimdi yeniden başladım, oyunun %50'sini görmediğimi fark ettim witcher3 ün dünyasını geze geze oynayacakmışsın onu öğrendim :)

Ben her akşam ortalama 2 saat oynuyordum, 2 ayda bitirebildim :)

Şimdi yeniden başladım, oyunun %50'sini görmediğimi fark ettim witcher3 ün dünyasını geze geze oynayacakmışsın onu öğrendim :)
Hocam bende de şu şekil oldu oyunu hikaye oyunu oynar gibi bitirdim iyi güzel bitirdiğimde 26 level falandım herhalde koydum rafa sonra indirimden DLC'lerini alınca bir daha başladım oynamaya ama bu sefer Skyrim oynarcasına oynadım hikaye oyunu gibi değil de RPG gibi oynadım DLC'ler bitti hala oynuyorum, Witcher gear falan kasıyorum, 55 levelim. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı