Uzun yıl önce konuştuğun birisini sosyal medyada nasıl bulabilirim?

Trigger!

Centipat
Yer
თბილისი
Selam iyi forumlar, ilkokul kız arkadaşım vardı okuduğum yerden taşınmıştım baya aradan zaman geçti ve messenger'dan mesajlaşarak konuşmaya başladık, bir zaman sonra instasını göndermeden messengeri kapatılmış bir şekilde gördüm ben bu kızı nasıl bulabilirim? Gece gece düşünmeye başladım yardımlarınızı bekliyorum.

KS
Trigger!

Trigger!

Centipat
Yer
თბილისი
İsim ve soyismini instagramda aratıp tek tek profil fotoğraflarına göz atmaktan başka çare göremiyorum
Kızın yüzünü 8 yıldır görmüyorum, çıkartamıyorumda ne yapmam gerek? Gece gece bunu düşüneceğim uyuyamayacağım. 😔

HaErSwEcK

Decapat
Hocam isterseniz facebook üzerinden bi yolculuğa çıkın artık facebook pek kullanılmıyor fakat ordan fotoğraflarına bakıp hatırlayabilirsiniz

yusufyaşar037

Picopat
ilkokul fotolarına falan bak illa vardır 1-2 tane yada okulun çektiği fotolara bak şimdi tanımasan bile o zamanki halini belki tanırsın

Umut Şahinn

Femtopat
Aynı durumu bende yaşadım, Fransa'da yaşıyordu. 1 haftada bulabildim. Onun arkadaşlarından veya tanıdığı kişinin hesaplarından bulabilirsin, ben öyle bulabildim. Kolay gelsin.

letrxj

Femtopat
Selam iyi forumlar, ilkokul kız arkadaşım vardı okuduğum yerden taşınmıştım baya aradan zaman geçti ve messenger'dan mesajlaşarak konuşmaya başladık, bir zaman sonra instasını göndermeden messengeri kapatılmış bir şekilde gördüm ben bu kızı nasıl bulabilirim? Gece gece düşünmeye başladım yardımlarınızı bekliyorum.
kanka eğer numarasını yada e-postasını biliosan o hesabın hesap ekle bölümünden "giriş yapmak için yardım al" seçeneğini tıklayarak oraya o bilgiyi yazıp aratırsan karşına nicki çıkar

Yukarı