Uzun yol motor tavsiyesi

Enesgzr

Hectopat
Daha fazla  
Ben ilk motorumu alıcam ve hem işe gidip gelicem hemde uzun yola gidicem. Şehirler arası yani. Bütçe max 7,500 TL'ye çıkabilir. İkinci el olarak almayı düşünüyorum. Uzun yol için nasıl bir şey gerekir? Neler gerekir bilmiyorum. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

He bide diyeceksiniz ''ilk motor alıyorsun bide uzun yol gideceğim diyorsun.'' Bu konuda da fikirlerinizi söyleyebilirsiniz. Eğitim felan da olabilir yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk motorunuz ise, selesi gayet rahat olan titreşimi rakiplerine göre az olan ve az yakan Yamaha YBR 125 önerebilirim. İlk motorunuz olduğu için büyük ihtimalle küçük bir kaza yapacaksınız zaten, yedek parçaları da ucuz.

Bu arada ekipman almayı sakın unutmayın! Kask, motosiklet montu, pantolon, eldiven, bot.

Kesinlikle Pulsar 200 NS hem sizi motor sürmeyi öğretir hem az yakar hemde işi biraz öğrenip uzun yola çıktığınız vakitte sizi uzun yolda gitmiyor diye üzmez.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı