Uzun yol yapılabilecek motor önerisi

RKS, yuki vs onları saymıyorum, bu fiyat bandında yüzüne bakılacak motor değiller.

Svartpilen, xsr ise pahalı ve sadece tasarımı olan motorlar, 125CC makineye kesinlikle bu para verilmez.

Yani evet seçtiğin motorların hiçbiri olmaz yani, ben almazdım en azından.

💙

Anladım hocam peki başlangıç için önerebileceğiniz chopper ya da cruiser motor var mı?

Benim için görünüş ve moturun parçasını temin edebilmem önemli.

Arkadaşlar merhaba şehirler arası gidip gelebileceğim motor almak istiyorum aklımda birkaç model var Chopper'lar çok hoşuma gidiyor.

Husqvarna svartpilen 125.

Yuki benda rock 250.

Yamaha xsr 125.

Yuki funrider 125.

RKS k-light 250.

Mondial nevada 250.

Sizce aralarında F/P bakımından en iyisi hangisi.

Aynı zamanda herhangi bir aksilikte parçalarınıda bulabileceğim?

Çalışarak almayı düşünüyorum şu an belli bir birikimim yok karar vermek istiyorum sadece.

Bu arada ilk motorum olacak alacağım motor bir nevi başlangıç motoru.

Hiç mi yardım edebilecek biri yok.

Nevada

Chopper tarzı motorlar ile uzun yol yapabilirsiniz ama kütükte gidiyormuşsunuz gibi olur. Aralarında uzun yol için önereceğim hiçbir yok. Bütçeniz nedir?
Butce 800k olsa ne onerirdin? Sagol.

RKS, Yuki vs onları saymıyorum, bu fiyat bandında yüzüne bakılacak motor değiller.

Svartpilen, XSR ise pahalı ve sadece tasarımı olan motorlar, 125cc makineye kesinlikle bu para verilmez.

Yani evet seçtiğin motorların hiçbiri olmaz yani, ben almazdım en azından.

💙

Ben AfricaTwin 1100L alırdım.

Benim için görünüş ve moturun parçasını temin edebilmem önemli.
Başlangıç motorlarında görünüşe bakmamanı öneririm, adı üzerinde başlangıç.
Uzun vadeli olmayacak, kısa süre sonra değişmek isteyeceksin o zaman bakarsın tasarımı güzel motor.

Şuan önceliğin ucuz, 2. eli aktif olan, parçası bol motor olsun.

Ben africatwin 1100l alırdım.

Uzun vadeli olmayacak, kısa süre sonra değişmek isteyeceksin o zaman bakarsın tasarımı güzel motor.

Şu an önceliğin ucuz, 2. eli aktif olan, parçası bol motor olsun.

Mondial nevada da karar kıldım şu anlık hocam servis ağı da geniş hem.

Birçok chopper/cruiser videosu izledim nevada uzun yol için birçok insan tarafından öneriliyor birkaç kroniği var sanırım ama onlarda düzeltilmeyecek kadar kötü değilmiş.

Nakedları hiç sevmiyorum ama 2. ya da 3. motor nasip olursa mt 07'yi almak isterim.

Ben AfricaTwin 1100L alırdım.

Şuan önceliğin ucuz, 2. eli aktif olan, parçası bol motor olsun.
Bende su an Duke 250 var, ilk motorum, hala ogreniyorum, Africa Twin icin biraz daha tecrube kazanmam gerekebilir. Tesekkurler cevap icin.

Yeni konular

Geri
Yukarı