V Programlama dili hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar ben V programlama dilini çok seviyorum. Bu nedenle onu da öğrenmek istiyorum. Acaba siz bunu biliyor musunuz ve bu programlama dilini seviyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben V programlama dilini çok seviyorum. Bu nedenle onu da öğrenmek istiyorum. Acaba siz bunu biliyor musunuz ve bu programlama dilini seviyor musunuz?
Pek tanınan bir programlama dili değil. Kütüphanede sorun yaşarsınız veya sınırlandırmada kalabilirsiniz. Hata ile karşılaşırsanız çözmeniz zor. Eğer okuyor ve hedefiniz yazılım ise Türkiye'deki piyasa sizi Java, Python, C#, C++ gibi kodlama dillerine itecektir. En basitini istiyorsanız size tavsiyem Python. C++ ile geliştirilmiş bir dil ve kullanımı çok kolay.

Java'dan Python geçmek ilaç gibi geldi.

Java bence daha hızlı ama Python en basiti kod karmaşasından kurtuluyorsun Java gibi dillerde yazdırmak için 3 4 satır uzun kod girerken Python'da sadece print("") yazmak yeterli oluyor. Python'la yapacağının sınırı olmaması harika. Özellikle robotlar için dilin babası olması daha iyi. Bence Python her ne kadar yavaş olsa da en basit dil.

Java bence daha hızlı ama Python en basiti kod karmaşasından kurtuluyorsun Java gibi dillerde yazdırmak için 3 4 satır uzun kod girerken Python'da sadece print("") yazmak yeterli oluyor. Python'la yapacağının sınırı olmaması harika. Özellikle robotlar için dilin babası olması daha iyi. Bence Python her ne kadar yavaş olsa da en basit dil.
Katılıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı