V30 Plus İnceleme

Telefonu belli bir süre kullandıktan sonra inceleme yapmanız daha iyi olurdu.
Onu da yazacağım, bir kaç ay sonra. Şimdi elime geçince hemen inceleyeceğim, sonra uzun kullanım incelemesini de koyarım.
Evet elime geçti telefon ve testleri yaptım.
Telefonun batarya performansı nasıl? Günü rahat çıkartıyor mu?
Batarya performansı kötü. Ama acayip şekilde günü çıkarıyor. Şarjı sabah çektiğimde %90 idi.
Screenshot_2019-09-02-17-36-12.png

Ön kameraya baya kötü diyorlar örnek atabilir misiniz?
Örnek atamam, ama gerçekten kötü. Elinizdeki cihazı belirtirseniz belki ona göre kıyaslarım. Ayrıca GCam denedim ve ön kamerayı iyileştiriyor.
PUBG Mobile oynarken şarjı ne kadar gidiyor? Hangi ayarlarda oynatıyor?
En ortadaki ayarlarda denedim. Takılma yok. Otomatik ayarlarda idi zaten. Şarjı yaklaşık 40 dk. sonunda yüzde 10 düştü.
Ayrıca ısındı biraz. Yani çok oyun oynuyorsan şimdilik tavsiye etmem.

Soruların haricinde telefon ince ve güzel. Arayüz takılmaları fazla yok. Bana daha pie gelmedi. Fotoğraf kalitesi gerçekten iyi. Fotoğrafları sonra atarım çünkü site desteklemedi fotoğrafları.

Son düzenleme:
Telefon donanımıyla dikkatimi çekse de eski bir telefon olması yüzünden yaklaşmıyorum pek. Telefon güncelleme almaya devam edecek mi yoksa Android 9 alacağı son güncelleme miydi?

Merhaba, daha önce G7 alınır mı diye bir konu açmıştım. En son G7 alamadım ama V30 aldım. Ben de herkesin ön yargılarını yıkacağımı düşündüğümden bu incelemeyi yazacağım. Sorularınızı şimdi alabilirim. Bir kaç gün içinde konuyu güncellerim.
Kısaca soruları alayım.
Ekran koruyucu için tavsiye alabilir miyim? 15 gündür arıyorum düzgün bir şey bulamadım bir türlü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı