VA panel vs IPS panel

Bütçe
3.500 TL

melihkrm

Centipat
Daha fazla  
Merhaba monitör almayı düşünüyorum fakat 2 panel tipi arasında gidip geliyorum.

Aradığım kriterler; renkleri net ve canlı göstersin, oyun oynarken akıcılık olsun.

Bu durumda hangi paneli almam benim için daha iyi olacaktır çünkü ben hem oyun oynayacagım hem de grafik tasarımcıyım programlar vs kullanacağım.

VA / IPS.

Düşünmene gerek, yok belirttiğin kriterler IPS diye bağırıyor.

Naçizane fikrim grafik tasarımcı iseniz konu zaten kapanmıştır gibi geliyor IPS panel sorunuzun cevabı. Birçok monitör IPS panel ve yüksek yenileme hızlarında çıkıyorlar, oyunları aşırı rekabetçi oynamıyorsanız TN veya VA panele gerek yok.

Daha iyi görsellik için IPS panel tercih edin.
Bütçenizde bu monitor güzel, alabilirsiniz.
OC ile 165 Hz e çıkabiliyor.
n11'den almak mantıklı mıdır en güvenlilir ve eğer bi sıkıntı çıkarsa destek alabileceğim bi siteden almak istiyorum.

N11'den almak mantıklı mıdır en güvenlilir ve eğer bir sıkıntı çıkarsa destek alabileceğim bir siteden almak istiyorum.

N11'den yana bir sorun olacağını sanmam, çok alışveriş yaptım.

Naçizane fikrim grafik tasarımcı iseniz konu zaten kapanmıştır gibi geliyor IPS panel sorunuzun cevabı. Birçok monitör IPS panel ve yüksek yenileme hızlarında çıkıyorlar, oyunları aşırı rekabetçi oynamıyorsanız TN veya VA panele gerek yok.
valorant,ets2, stray, minecraft, outlast , forza 4 gibi oyunları oynuyorum genellikle.

Geri
Yukarı