Çözüldü VAC ban olan hesapta Rainbow alınırsa yasak devam eder mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

saudae

Hectopat
Yer
Angara
Merhaba yan hesapta oluştururum ama yan hesapta arkadaş eklemek için 5 dolar yatırmamız lazımmış o yüzden VAC olan hesapta Rainbow alıp yüklesem Online girebilir miyim?

Çözüm
Hangi oyunda banlandıysanız oraya giremezsiniz. Onun haricinde hesabınıza farklı bir online oyun satın alıp indirip oynayabilirsiniz sıkıntı yok.
Merhaba yan hesapta oluştururum ama yan hesapta arkadaş eklemek için 5 dolar yatırmamız lazımmış o yüzden VAC olan hesapta Rainbow alıp yüklesem Online girebilir miyim?

VAC banlı hesabın leveli 15'den git yeni hesap aç orada 5 dolar harca kartı para eden oyunları al yeni açtığın hesaba sonra kart parası ile rozet işleyerek paranı katla eğer VAC banlı hesabında o oyunları almadıysan oradanda al güzel para yersin eğer param yok dersen kartları rozet işlemeden yan hesaba oyun atmak için kullan sonra takasa edip rozet işlersin.

Kart düşürdüm evet, bir miktar kar oldu. Son aldığım 15 oyun da hiç kar ettirmedi. :D 16 TL'ye aldığım oyunların kartlarını 15'e anca sattım.

Kanka eski olanlara bakmayacağım ben daima alacağım oyunların kart fiyatlarına bakarak alıyorum :D o bence senin hatan bundan 2-3 gün incelediğim liste var kar ettiren bugün durumu nedir bilmem.

Kanka eski olanlara bakmayacağım ben daima alacağım oyunların kart fiyatlarına bakarak alıyorum :D o bence senin hatan bundan 2-3 gün incelediğim liste var kar ettiren bugün durumu nedir bilmem.

Bu konunun altındaki yazımı incele istersen.

Bu konunun altındaki yazımı incele istersen.

Bakıyorum teşekkürler. Yapabilirsem 3-5 kasıp oyun almayı düşünüyorum.

Oyunlarıma bak kanka, incele. hala içinde kartı para eden vardır.

Şu anda dediğim arka planları sattım ve parası :D 20-25 TL'ye harcamıştım.

1687173884040.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı