VAC ban yedim Açılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Size yardımcı olan kişilere küfür etmeniz sizin kişiliğinizi belli ediyor. Banınız hayırlı olsun. İki platformandan da.

Şimdi şöyle diyecek: "Sizin ettiğiniz yardımın da" :D.
böyle kişilerin küfürlerine kulak asacak olsaydık... Çekeceğimiz var bu dünyada. Çifte bayram'ı erken kutlasın şimdi. Pardon, bayram dedim ban olacaktı o.

Şimdi şöyle diyecek: "Sizin ettiğiniz yardımın da" :D.
böyle kişilerin küfürlerine kulak asacak olsaydık... Çekeceğimiz var bu dünyada. Çifte bayram'ı erken kutlasın şimdi. Pardon, bayram dedim ban olacaktı o.
Normalde böyle şeylere çok sinir olsam da karşımdakinin çocuk olduğunu bildiğimden bir şey söylemiyorum. Keşke şu cesareti insanın yüzüne de gösterseler, ''Şapalağı bi koyarım, dünyayı tersten görür''.

Size yardımcı olan kişilere küfür etmeniz sizin kişiliğinizi belli ediyor. Banınız hayırlı olsun. İki platformandan da.
Double-ban hayırlı uğurlu olsun. Herhalde başka forumda olsa atılmazdı. Zaten buranın farkı da o. İlk kayıt olduğumda bu yüzden buraya katıldım. Bu forumun ortamı efsane.

Normalde böyle şeylere çok sinir olsam da karşımdakinin çocuk olduğunu bildiğimden bir şey söylemiyorum. Keşke şu cesareti insanin yüzüne gösterseler, ''Şapalağı bi koyarım, dünyayı tersten görür''.
O sadece klavyede oluyor. Ayrıca, bu kişilerin küfür etmeye cesareti bile yok. O cesaret klavyeye ait. :D

Hayır açılmaz. Hilenin hangi oyun modunda kullanıldığı önemli değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı