CS:GO haksız yere VAC ban yedim açılır mı?

Lexis01

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu aldım, 250TL verdim oyunu 100 saat kadar oynadım ve sabah girdiğimde bir baktım ki VAC yemişim neden yediğimi anlamış değilim. Oyunu aldığımdan beli outplay uygulaması ile video kaydını almıştım A'dan Z'ye video kaydı var. Yardım talebi oluşturdum ama sizce açılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
"VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz. Eğer bir VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiği tespit edilirse otomatik olarak kaldırılır."

Talep olusturmaniza gerek yoktu aslinda. Eger gercekten hatali bir yasaklanma verilmisse kaldirilacaktir.

Arkadaşlar oyunu aldım, 250TL verdim oyunu 100 saat kadar oynadım ve sabah girdiğimde bir baktım ki VAC yemişim neden yediğimi anlamış değilim. Oyunu aldığımdan beli outplay uygulaması ile video kaydını almıştım A'dan Z'ye video kaydı var. Yardım talebi oluşturdum ama sizce açılır mı?

Gerçekten haksız ise evet.

Bilgisayarinizda 3. parti bir yazilim var mi farkli bir oyun icin hile vesaire.

Daha önce hile kullandıysanız yemeniz normal. Bu arada CS:GO haksız yere ban attığı çok az kişi var büyük ihtimal cihazınızda ki bir 3.parti yazılım yüzünden yediniz.

Eğer arka planda 3. parti bir yazılım sayılabilecek uygulama çalışıyorsa ondan dolayı yemiş olabilirsiniz. Steam Destek hattına ticket atın. Eğer haksız bir ban ise açılacaktır.

Eğer arka planda 3. parti bir yazılım sayılabilecek uygulama çalışıyorsa ondan dolayı yemiş olabilirsiniz. Steam destek hattına ticket atın. Eğer haksız bir ban ise açılacaktır.

3. Parti yazılım örnek verebilir misin acaba? Uygulama olarak falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
3. Parti yazılım örnek verebilir misin acaba? Uygulama olarak falan.

Uygulama olarak veremem ama daha önce başka bir oyuna hile vb indirdiyseniz veya daha önce şu an kullandığınız e-posta ile başka bir hesapta ban yediyseniz ve şu anda sizde şüpheli şeyler fark ettiler(3.parti herhangi bir şey) ise yine yemeniz normal oluyor.

Geri
Yukarı