Steam VAC banı sonrası yeni hesaba telefon numarası eklenilirse açılan hesap ban yer mi?

Lopy

Centipat
Daha fazla  
3 sene önce CS:GO'dan ban yedim. Şimdi yeni hesap açtım aynı mail ile CS:GO Prime aldım, korktuğum için telefon numarası bağlamadım bağlarsam ban yer miyim ban yer miyim?

Bu konuda anlatilmis galiba.

1691598128665.png

3 sene önce CS:GO'dan ban yedim. Şimdi yeni hesap açtım aynı mail ile CS:GO Prime aldım, korktuğum için telefon numarası bağlamadım bağlarsam ban yer miyim ban yer miyim?
Şimdi boş eleştride bulunanlar gelir. Umarım yersin falan yazarlar. VAC Ban aynı mail ya da telefon üzerinden açılmış hesapların hepsini kapsayabiliyor. Sonradan açılan hesaplarda herhangi bir böyle bir durum söz konusu değildir. Yani numaranızı ekleyebilirsiniz.

VAC ban yediğin E-Mail ya da telefon numarası ile başka bir hesap açarsan o hesaba da otomatik olarak VAC ban uygulanıyor diye biliyorum. Benim arkadaşım aynı E-Mail ya da telefon numarası yüzünden yeni hesabında da otomatik VAC ban yemişti mailini mi yoksa numarasını mı kullandı hatırlamıyorum. Aynı E-Mail ile hesap açmışsın, bir kaç gün sonra steam profilinde kırmızı bir uyarı görebilirsin...

1691598186303.png

VAC yediğin sırada telefon numarasını kullanan tüm hesaplar da aynı yasaklamayı alır. Sonradan farklı bir hesaba numara eklenmesi sıkıntı yaratmaz.

VAC ban yediğin e-mail ile başka bir hesap açarsan o hesaba da otomatik olarak VAC ban uygulanıyor diye biliyorum, benim arkadaşım aynı e-mail ya da telefon numarası yüzünden yeni hesabında da otomatik VAC ban yemişti. Aynı e-mail ile hesap açmışsın, birkaç gün sonra Steam profilinde kırmızı bir uyarı görebilirsin...

Hesabımı 1 haftadır kullanıyorum hiçbir sorun olmadı.

Hesabımı 1 haftadır kullanıyorum hiçbir sorun olmadı.
O zaman telefon numarasıyla alakalı durum sanırım. Yani ben çok net hatırlıyorum, yeni hesabında hiç bir program kullanmadığı halde arkadaşım VAC yemişti. Ana hesabında VAC yeme sebebi de mikrofondan müzik açmasını sağlayan bir program kullanmıştı.

O zaman telefon numarasıyla alakalı durum sanırım. Yani ben çok net hatırlıyorum, yeni hesabında hiç bir program kullanmadığı halde arkadaşım VAC yemişti. Ana hesabında VAC yeme sebebi de mikrofondan müzik açmasını sağlayan bir program kullanmıştı.
Arkadasiniz telefon numarasini hesaba VAC'tan sonra mi girdi?

Yeni konular

Geri
Yukarı