VAC banlı hesabın bakiyesindeki para nasıl değerlendirilir?

Hesabı aktif olarak kullanıyorum. ETS 2, ATS envanterim de bayağı bir var. Cüzdan bakiyesini nakite çevirmek istiyorum hiç değilse kendime yeni bir ekran kartı alırım.

Takas bani oluyor bildiğim ama CS'den yediysen CS'de olur aktif pazarı olan oyun bul ama bak ilk önce takas banin var mı diye yoksa direk en çok satılan ama pahalı olan bir skini alıp sat en mantıklısı bu.

Bu arada o kadar değerli bir envanteri olan hesapta hile açtınız ki :/ yazık olmus güzelim envantere.

Takas bani oluyor bildiğim ama CS'den yediysen CS'de olur aktif pazarı olan oyun bul ama bak ilk önce takas banin var mı diye yoksa direk en çok satılan ama pahalı olan bir skini alıp sat en mantıklısı bu.

Bu arada o kadar değerli bir envanteri olan hesapta hile açtınız ki :/ yazık olmus güzelim envantere.

Hocam herkes hile açıp yemiyor kumardan yiyenlerde var dolandırıcılıktan yiyenlerde çalıntı karttan para çekip yiyenlerde veya durduk yere Overwatch'dan yiyenlerde var.

@mamili 2. el kategorisinde konu açabilirsiniz %20 indirimli bakiye diye, bayağı bir talep var forumda. Hatta %15 diye açın da zorlayan olursa 20'den satarsınız :D

Ama sosyalde mesaj sayınız fazla olmadığı için size günemeyip ilk önce oyunu isteyececek olanlar olacaktır. Dikkat edin dolandırılmayın.

2. el de konu açmak mantıklı. Ama neden güvenmesinler profilim olsun cüzdan bakiyem olsun hepsinin fotoğrafını gösteririm.

Hocam herkes hile açıp yemiyor kumardan yiyenlerde var dolandırıcılıktan yiyenlerde çalıntı karttan para çekip yiyenlerde veya durduk yere Overwatch'dan yiyenlerde var.
Hileden ve overwatchtan yiyorlar saniyordum tek sagolun

2. el de konu açmak mantıklı. Ama neden güvenmesinler profilim olsun cüzdan bakiyem olsun hepsinin fotoğrafını gösteririm.
Hocam istediğiniz kadar mesaj sayınız düşük olsun ilk oyunu atmayın Sattığınız kişiden referans isteyin profilinize atsın bazıları ona da bakıyor referansin var mı diye güvenilirlik ne kadar çok olursa o kadar iyi

Hocam ban hakkın da konusunu açmıştım. 21 sayfayı okursanız sebebini anlıyacaksınız.

Hocam neden ban yediniz sizce?
Burada 21 sayfa da anlattım.

Bu da Steam profilim.

Son düzenleme:
Hocam ban hakkın da konusunu açmıştım. 21 sayfayı okursanız sebebini anlıyacaksınız.

Burada 21 sayfa da anlattım.

Bu da Steam profilim.

Geçmiş olsun anladim olayı İyi ki bıçak satılmış en azından Zararının birçoğunu kurtardın.

Hocam istediğiniz kadar mesaj sayınız düşük olsun ilk oyunu atmayın sattığınız kişiden referans isteyin profilinize atsın bazıları ona da bakıyor referansin var mı diye güvenilirlik ne kadar çok olursa o kadar iyi.

Öyle yapacağım.

Geçmiş olsun anladim olayı iyi ki bıçak satılmış en azından zararının birçoğunu kurtardın.

Kesinlikle öyle oldu. Bıçağı koyduğum fiyatın altına çok satılan oldu VAC ban yedikten sonra inanılmaz üzüldüm ama son 1 hafta da Steam pazarı bir an da yükselince satıldı. Ama envanterim de kalanlar var yukarı da profilimden bakabilirsin.

Hocam geçmiş olsun öncelikle sanırım elinizden yapacak bir şey de gelmiyor. Buna benzer bir olay benim başıma da gelmişti yaklaşık 3-4 yıl önce ve hiçbir şey yapılmadı.

Eğer ki Steam bakiyeniz ile normal fiyatından daha düşüğe oyun satarsanız, benim de almak istediğim birkaç oyun olduğu için ilgilenebilirim. Bunu buradan yazmamın nedeni 2. el alım satım konuları için yeteri kadar mesajım yok. En azından güven oluşturmak için Steam profilimi bırakıyorum buraya.

Hocam geçmiş olsun öncelikle sanırım elinizden yapacak bir şey de gelmiyor. Buna benzer bir olay benim başıma da gelmişti yaklaşık 3-4 yıl önce ve hiçbir şey yapılmadı.

Eğer ki Steam bakiyeniz ile normal fiyatından daha düşüğe oyun satarsanız, benim de almak istediğim birkaç oyun olduğu için ilgilenebilirim. Bunu buradan yazmamın nedeni 2. el alım satım konuları için yeteri kadar mesajım yok. En azından güven oluşturmak için Steam profilimi bırakıyorum buraya.

Hocam üstte profilimi paylaştım isterseniz ekleyin.

Geri
Yukarı