VAC banlı hesabın bakiyesindeki para nasıl değerlendirilir?

mamili

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar selam CS:GO'da VAC ban yedikten sonra envanterimde olan eşyalara dokunamazken VAC ban öncesi pazara koyduğum bowie bıçağı | solgun az aşınmış satılmış. Ben 14 k ya koymuştum hesabıma ise 12 k para gelmiş. Envanterimin ve oyun saatimin gittiğine çok üzülmüştüm ancak bu satış bir nebze de olsa beni mutlu etti. Şimdi hesabım da olan parayı nasıl değerlendirebilirim?

Arkadaşlar selam CS:GO'da VAC ban yedikten sonra envanterimde olan eşyalara dokunamazken VAC ban öncesi pazara koyduğum bowie bıçağı | solgun az aşınmış satılmış. Ben 14 k ya koymuştum hesabıma ise 12 k para gelmiş. Envanterimin ve oyun saatimin gittiğine çok üzülmüştüm ancak bu satış bir nebze de olsa beni mutlu etti. Şimdi hesabım da olan parayı nasıl değerlendirebilirim?
Nakit olarak çekmek istiyorsanız rust skini olarak satın ya da kendinize güzel birkaç oyun alın.

Yanlış bilgi

Hocam yan hesabınıza oyun alarak veya Steam desteğe talepte bulunarak kaldırttırabilirsiniz.
Ben 2018'de yedim. Desteke 2 ay önce yazdım, yeniden incelediler ve banım kalktı.

Nakit olarak çekmek istiyorsanız Rust skini olarak satın ya da kendinize güzel birkaç oyun alın.

Hocam olmuyor maalesef. Takas yapamıyor, satış yapamıyor hesap.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben olsam hesabi kullanmaya devam eder oyun alırdım sonuçta takas bani oluyor öyle hesaplarda bildiğim kadarıyla çekemezsin parayi

Hocam yan hesabınıza oyun alarak veya Steam destekde talepte bulunarak kaldırttırabilirsiniz
Ben 2018 de yedim desteke 2 ay önce yazdım yeniden incelediler ve banım kalktı.

Hocam olmuyor maaleseff takas yapamıyor satış yapamıyor hesap.

Bende VAC banlı hesap var takır takır yapıyorum TF2'de yani yapılıyor.

Hocam yan hesabınıza oyun alarak veya Steam desteğe talepte bulunarak kaldırttırabilirsiniz.
Ben 2018'de yedim. Desteke 2 ay önce yazdım, yeniden incelediler ve banım kalktı.

Hocam VAC ban kalkmıyor diye biliyorum nasıl kalktı sizinki?

Hocam nasıl kaldırttınız takas banını? Bana zorla kaldırmayız dediler Türkçe desteğe mi yazdınız

Hocam VAC ban kalkmıyor diye biliyorum nasıl kalktı sizinki?

Hocam 2018 de durduk yere ban yedim geçenlerde bir yazayım dedim yazdığımda hesabımın tekrar inceleneceği söyledi 15-20 gün sonra hesaptan ban kalkmıştı çok sevinmiştim.

Hocam nasıl kaldırttınız takas banını? Bana zorla kaldırmayız dediler Türkçe desteğe mi yazdınız.

Takas banı yemedim VAC yedim geçenlerdede kardeşime karşılıksız skin ve hediye gönderdiğm için hesabım kısıtlandı kanıtları vs atınca yeniden incelenip kaldırıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı