Steam VAC banlı hesap diğerini etkiler mi?

Artun007

Hectopat
Merhaba 2 tane Steam hesabım var. 1 tanesinde Full DLC ETS 2 var ve onu indirmem gerek bilgisayara ayrıyeten aynı hesapta VAC banlı CS:GO var. Diğer Steam hesabım ise ana hesap tüm oyunlarım orada.
Şimdi soruma gelecek olursak D klasörüne yani aynı klasöre VAC ban olan hesaptaki ETS 2 oyununu kursam diğer temiz Steam hesabımdaki CS:GO oyununu da aynı klasöre kurarsam etkilenip o da VAC ban yer mi?
VAC banı 1 sene önce yedim ve bilgisayarı 2 kere temiz bir şekilde formatladım ayrıyeten modemi de resetledim.

Merhaba 2 tane Steam hesabım var. 1 tanesinde Full DLC ETS 2 var ve onu indirmem gerek bilgisayara ayrıyeten aynı hesapta VAC banlı CS:GO var. Diğer Steam hesabım ise ana hesap tüm oyunlarım orada.
Şimdi soruma gelecek olursak D klasörüne yani aynı klasöre VAC ban olan hesaptaki ETS 2 oyununu kursam diğer temiz Steam hesabımdaki CS:GO oyununu da aynı klasöre kurarsam etkilenip o da VAC ban yer mi?
VAC banı 1 sene önce yedim ve bilgisayarı 2 kere temiz bir şekilde formatladım ayrıyeten modemi de resetledim.

Oyun içeriğini değiştirecek bir dosya bulunmadığı sürece VAC ban yemezsiniz hocam. Daha önce VAC banlı hesaptan oyun indirdim değişimli olarak kullandım bir problem yaşamadım.

Tekrardan oyuna dışarıdan mudahele etmezseniz sorun çıkmaz.

hocam sorum bu değil Vac banlı steam hesabında full dlc ets 2 var onu indirip oynayacağım diğer hesabımdaki csgo ise temiz ikisini aynı klasörde kullanıcam oda vac yermi diye sormuştum

Tamamdır problem yaşamazsınız iyi oyunlar.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı