VAC banlı hesapta kullanılan numara yeni hesapta kullanılır mı?

Arkadaşlar şimdi 3 ay bekleyeyim mi yoksa kullansamda sıkıntı olmaz mı bana net birşey söyleyin lütfen çünkü numaramı ekleyeceğim hesap 17 yıllık hesap VAC yesin istemem.

Arkadaşlar şimdi 3 ay bekleyeyim mi yoksa kullansamda sıkıntı olmaz mı bana net birşey söyleyin lütfen çünkü numaramı ekleyeceğim hesap 17 yıllık hesap VAC yesin istemem.
Direkt koyanlar var ve VAC yememişler. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum. İçine sinmedi ise 3 ay bekleyebilirsin.

Bir VAC yasaklaması telefon numaramı ne yönde etkiler?​

VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır. Bu ve diğer birçok nedenden ötürü telefon numaranızı paylaşmanızı ya da başka bir kullanıcının telefon numarasını paylaşmanızı tavsiye etmiyoruz. VAC yasaklamasının uygulanmış olduğu oyuna sahip olmayan ve bu telefon numarasını kullanan hesaplara da aynı şekilde VAC yasaklaması uygulanacaktır, bu nedenle de o oyunu artık alamayacaklardır.

Hesap, VAC yasaklaması aldığı esnada hesapta bulunan telefon numaralarına kısıtlama uygulanmaz. Bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir.

Not: Bu özellik her oyun için etkin durumda değildir ve kullanımı geliştiricinin takdirindedir.
Reis bu kadar yazacağına keşke link atsaydın hem uğraşmazdın hem de daha güvenilir olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı