VAC Banlı Hesaptan Başka Hesaba Oyun Gönderme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adsız.png

Cs go'nun neresi p2w? Skinle daha mı iyi oynanıyor :D
40 dakika oynadıysan oyunu iade et Steam'a geri, eğer 15 günü de geçmediyse. Diğer hesabına da hediye olarak oyun gönder bu kadar.
CS GO pay2win değil tabiki. Arkadaş hilecileri genelleme yaparak kötü göstermiş, ben de genelleme yaptım. Bahsettiğim mevzu CS GO gibi oyunlar için geçerli değil.

Cs:go pay to win değil. Ayrıca kullanan yer kullanmayan yemez aptal değiliz biz.
CS:Go nun pay2win olmadığını ben de biliyorum. Kullanan yer kullanmayan yemez diye bir zihniyet yok. Büyü artık.

Yani p2w oyunlarda hile kullanılmalı. Bu nasıl bir zihniyet? Hile kullanmak için o oyunun p2w olması mı gerekiyor? Zaten hile kullanıp ban yediğini belli ediyorsun. İyi de olmuş.
Evet, bence ileri derecede pay2win olan oyunlarda hile kullanmalı, kullanıcı hile kullanmaya teşvik edilmeli. Bu sayede yeni hileler çıktıkça hem developer kendi oyunundaki açıkları düzeltmiş olur, hemde yayıncı firma akıllanmış olur. Ayriyetten ön yargılarınızı dışarıda bırakarak yorum yapın. Ben nasıl sizin hakkınızda sizi tanımadan ithamda bulunmuyorsam, sizde bulunamazsınız. Hayatım boyunca CS:GO adlı oyunda hile kullanmadım. FPS oyunları benim alanım değil, arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine indirdim, denedim, beğenmedim , sildim. Eğer beğenseydim zaten 40 saatim olmazdı :)

Yok öyle şey, Valve salak değil. Yanlış VAC diye bir şey yok.
Valve salak değil, ama insan. İnsan yapımı hiçbir şey kusursuz olamaz, öncelikle bunu öğrenmen gerekir. VAC ın geçmişini bilmeden buradan konuşuyorsun. VAC her zaman sıkıntılı bir sistem oldu, olmaya devam edecek. Geliştirici olmadığın için bunları anlayamazsın fakat kısa bir özetle:

-VAC sistemi tarafından yanlışlıkla banlanan 10 dan fazla vuku olmuştur. Hatırda kalanı 2010 yılı Haziranda, 12.000 Call of Duty: Modern Warfare 2 oyuncusu yanlışlıkla banlanmıştır.

Elimizin altında internet var, tabularımızı yıkıp biraz araştırırsak güzel ve yararlı bilgiler bulmuş oluruz.

Son düzenleme:
Bir forumda okumuştum. Vac yemenin ardından 4-5 yıl geçmiş ve artık Profilinde VAC yazmıyormuş. Sizce 5 yıl sonra VAC siliniyor mu?

Hâşâ, Valve Allah mı dostum?
E-sporcu veya benzeri değilsen mümkün değil. Zaten öyle olsa burada bunu tartışmaz.
Valve salak değil, ama çalışanları kusursuz insan da değil. Bir çok kez hataları oldu. Bir bak araştır derim.
Yok kardeşim öyle saçmalık kullanırsan yersin kullanmazsan yemezsin anca E-Spor seviyesinde isen yersin onu da burada tartışmaktansa Valve ile iletişime geçerek çözebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı