VAC Banlı Hesaptan Başka Hesaba Oyun Gönderme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E-sporcu veya benzeri değilsen mümkün değil. Zaten öyle olsa burada bunu tartışmaz.

Yok kardeşim öyle saçmalık kullanırsan yersin kullanmazsan yemezsin anca E-Spor seviyesinde isen yersin onu da burada tartışmaktansa Valve ile iletişime geçerek çözebilirsin.

Kardeş 2 gündür susuyorum da yalnız ciddi ciddi saçmalıyorsun, bunun farkında ol. Küçük dağları sen mi yarattın? İnsanlar tecrübelerine ve deneyimlerine mi inanacak yoksa senin dayanaksız iddialarına mı?

Kardeş 2 gündür susuyorum da yalnız ciddi ciddi saçmalıyorsun, bunun farkında ol. Küçük dağları sen mi yarattın? İnsanlar tecrübelerine ve deneyimlerine mi inanacak yoksa senin dayanaksız iddialarına mı?
Kardeşim cevap verme şuna , cahil her zaman cahil biz değiştiremeyiz. Bırak kendi kafasına göre ötsün. Adama teknik ve resmi verilerle cevap veriyorum korkusundan daha bana cevap veremiyor :) Boş ver. Zaten arkadaşın nickine bakarsan yaş aralığını tahmin edebilirsin.

Kardeşim cevap verme şuna , cahil her zaman cahil biz değiştiremeyiz. Bırak kendi kafasına göre ötsün. Adama teknik ve resmi verilerle cevap veriyorum korkusundan daha bana cevap veremiyor :) Boş ver. Zaten arkadaşın nickine bakarsan yaş aralığını tahmin edebilirsin.
Bu mesajı görünce Valve'a bu arkadaşı banlattığı için bir kez daha şükrettim. Bakın Valve durduk yere kimseye ban atmaz. Dosyalarda yaptığınız en küçük değişiklik bile ban nedeni. Hile kullanmadan ban yemiş olabilirsiniz bu normal. Mesela bir e-Spor oyuncusunun config'ini kullanmışsanız ban yeme sebebi veya aynı şekilde FPS yükseltmek için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Madem Valve durduk yere kimseyi banlamıyor, neden 12.000 kişi hata sonucu ban yedi COD'dan acaba ?

Madem Valve durduk yere kimseyi banlamıyor, neden 12.000 kişi hata sonucu ban yedi COD dan acaba ?
Konumuz CS:GO CoD değil bu arada. Bu ban yiyenler niye seni bu kadar çok ilgilendiriyor anlamış değilim, neyse. Valve'ın seni banlamasında doğru karar verdiğini anladık. Konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok. İyi günler diliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı