VAC banlı Steam hesabımdan numara kaldırıp başka bir hesabıma ekledim

Eğer A ve B hesaplarında aynı telefon numaraları kayıtlı ise, A hesabı bu süreçte VAC ban yer ise B hesabı da ban yiyecektir. Lakin 2 hesaptan da numaraları kaldırıp temiz bir hesaba numaranı eklersen hiç bir şekilde ban yemezsin.

Üç gün önce VAC yedim ve oyuna temiz olarak başladım. Yasaklama bitti ve sonlandı bu bağlamda yasaklama sonrası numara eklediğim hesapta ban yer mi? Yani ban yemiş bir hesaba bağlı olan telefonu, ban yemiş hesaptan kaldırıp, ban yemeyen temiz hesabıma ekledim. Ceza alır mıyım? Alacaksam hemen kaldırsam yine de uygulanır mı?
Evet yersin, ben yedim.

Dosya Ekleri

• Valve.png
    Valve.png
    548,9 KB · Görüntüleme: 30
Orada hicbir yerde numarayi farkli bir hesaba ekledin diye tekrar yasaklandin yazmiyor. Resmi kaynakta yazan mesaj aynen su sekilde;

"Hesap, VAC yasaklaması aldığı esnada hesapta bulunan telefon numaralarına kısıtlama uygulanmaz. Bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir."

Kisacasi alakasi yok. Valve numaralar hemen diger yeni hesaplarda kullanilabilir diyorsa is bitmistir.

Orada hicbir yerde numarayi farkli bir hesaba ekledin diye tekrar yasaklandin yazmiyor. Resmi kaynakta yazan mesaj aynen su sekilde;

"Hesap, VAC yasaklaması aldığı esnada hesapta bulunan telefon numaralarına kısıtlama uygulanmaz. Bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir."

Kisacasi alakasi yok. Valve numaralar hemen diger yeni hesaplarda kullanilabilir diyorsa is bitmistir.
Ondan dolayı mı ban yedim.

Geri
Yukarı