VAC Banlı Steam Hesabında Olan Numarayı Kaldırmadan Yeni Hesaba Eklemek

berksahin

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi forumlar iyi oyunlar. Ben 4 sene önce VAC Ban yedim ve şu an VAC yediğim hesabım asıl hesabım ve tekrardan CS:GO'ya başladım. Seçkin hesap olmama az kaldı ve telefon numarası onayı istiyormuş. Asıl hesabımdan telefon numaramı kaldırmak istemiyorum, o riski göze alamam. O yüzden hem VAC Banlı hesabımda hem de yeni başladığım hesapta numaramı kullanabilir miyim? Biliyorum bu isimle bir çok konu açılmış ama net bir cevap alamadım ve güncel mi değil mi bilemediğim için konu açmak istedim yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler. 😀

DİPNOT:
I've been VAC banned - Valve Anti-Cheat (VAC) System - Veri Tabanı - Steam Support Burayı da okudum fakat net bir cevap alamadım, başka konularda dahil olmak üzere.

Son olarak da WINAUTH diye bir uygulamadan bahsetmişler. Türkçe bir kaynak bulamadım herhalde 2 aşamalı doğrulama yapıyormuş. O uygulamayı da bilen varsa ve cevaplarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arada kalınacak bir durum yok. VAC yasakları sonradan bulaşıcı olan bir şey değildir. Numarayı başka bir hesaba geçirdin diye yasaklama alman saçma olurdu değil mi?

Bu arkadaş zaten dediğimi onaylamış.

Boşuna deneme yanılma ile vakit kaybetmenize gerek yok.
Buyrun. @sergun
F6F7BA34-9F0C-4574-851F-442774FC5EF7.jpeg

Açıkça “... at the time of the infraction.” diyor.

Herkesin yorumuna ve düşüncesine teşekkür ederim ama yine arada kaldım en iyisi yeni bir boş hesap açıp denemek olucak deneme yanılma ile.

Arada kalınacak bir durum yok. VAC yasakları sonradan bulaşıcı olan bir şey değildir. Numarayı başka bir hesaba geçirdin diye yasaklama alman saçma olurdu değil mi?

Bu arkadaş zaten dediğimi onaylamış.

Boşuna deneme yanılma ile vakit kaybetmenize gerek yok.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı