VAC olduğu için Steam hesabı değiştirilir mi?

Mamix20

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Öncellikle selam. Hesabımda 3 yıl önce yenmiş bir VAC ban var (Burada hemen yargılamayın tamamen benim hatam bunu kabul ediyorum zaten.). O zamandan beri bu hesabı kullanıyorum. İçin de 250+ birçok önemli oyun mevcut. CS:GO oynayan biri değilim, oynamak isteyen biri de değilim. Sırf itibar kötü olduğu için hesap değiştirilir mi? İnsan ister istemez düşünüyor. :(

Son düzenleme:
Ban yemene çok sevindiğimi belirtmek isterim bütün hilecilerin en kısa zamanda bu durumu yaşamasını dilerim. Hesapta bu kadar oyun varken sırf ban görünmesin diye değişim yapmak mantıksız bence.
Parantez içinde yazdığımı okusaydınız keşke... VAC ban yediğim tarihte hesapta çok az oyun vardı.

Bu beğenmedim atan vatandaş sanırım oda VAC banlı. :)
Beğenmedim atan arkadaş VAC banlı değil. Beğenmedim atma sebebim insanımızın bir hata olduğunda yapan kişinin üstüne gitmeyi çok sevmesi. Bakın ben de bir şeylerin kurallarını ihlal eden, adaleti bozan kişilerin ceza almasını isterim. Ceza verilmesine de sevinirim. Ama banı yiyen kişinin yaptığından memnun, pişmanlık duymayan, umursamaz olması farklı pişman olup hatasının farkında olması farklı. Arkadaş zaten belirtmiş. Hatasını kabul etmiş, yargılamayın demiş.

Beğenmedim atan arkadaş VAC banlı değil. Beğenmedim atma sebebim insanımızın bir hata olduğunda yapan kişinin üstüne gitmeyi çok sevmesi. Bakın ben de bir şeylerin kurallarını ihlal eden, adaleti bozan kişilerin ceza almasını isterim. Ceza verilmesine de sevinirim. Ama banı yiyen kişinin yaptığından memnun, pişmanlık duymayan, umursamaz olması farklı pişman olup hatasının farkında olması farklı. Arkadaş zaten belirtmiş. Hatasını kabul etmiş, yargılamayın demiş.

Bir şey demedim zaten. Arkadaş madem pişman olacak neden almış o kadar oyunları o yüzden yazdım.

Sırf bi kırmızı yazı yüzünden 250 oyun barındırdığın hesabı mı bırakacaksın? Sanki alnına sapık yazdılar kanka boşver takma.

Hocam bende bu tarz şeylere takıntılıyım bence hesabı makul bir fiyata satıp yeni oyunları alacağınız hesabınızı açın. Ama satmadan önce oyunlarınızı hep bitirin ki bir daha yeni hesabınızda almayın.

Geri
Yukarı