Steam VAC oyun oturumunuzu doğrulayamıyor hatası

Tarık kaya

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar bilgisayarı açtığımda her zaman otomatik giriş yapan hesabım tekrar giriş yapmamı istedi zaten bir şeylerin ters gittiğini anladım hesaba girdim Mount & Blade: Warband(Modlu) oynamak için girdim oyun dosyaları hata verdi Mount & Blade II: Bannerlord(Modlu) girdim yine hata verdi daha sonra CS:GO(CS2) gireyim dedim bu hatayı aldım ne yaptıysam düzeltemedim. Restart attım Steam'i kapatıp açtım oyun dosyalarını doğruladım ama yok steamservice.exe uygulamasına girmeye çalışıyorum açılmıyor çalıştıra gelip "C:\Program Dosyaları (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair bunu yazıyorum olmuyor CMD girip sfc/scannnow da yaptım yine olmadı hesaba bakıyorum VAC yok belli ki Steam servislerinde bir sorun var ama sanırım şu an benim dosyalarımda bir sorun var ne yapmalıyım? Bir de bu kadar uğraştıktan sonra CS açınca DirectX başlatmasını bekliyorum uzun bir süre bunun sebebi nedir?

Arkadaşlar sorunu çözdüm çok saçma bir şeymiş sadece şu kodu: "C:\Program Dosyaları (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair ingilizce bir şekilde yazmam gerekiyormuş.

Geri
Yukarı