Vaktinizi nasıl harcıyorsunuz?

Yer
Adana
Hafta içi 2 saat İngilizce öğreniyorum, 1 buçuk saat ders çalışıyorum ve yarım saat kitap okuyorum, onun dışında maç filan izliyorum dünya kupası. Hafta sonu 3 saat ders 4 saat İngilizce 1 saat kitap 1 saat spor 2 saat oyun ve geri kalan sürede maç filan izliyorum.
Siz vaktinizi nasıl harcıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Okuldan eve geldiğimde saat 6 oluyor genelde. 4-5 saat kitap okuyup not alıyorum, kalan zamanda ders çalışıyorum ve internette geziniyorum.

Okul olmadığı günler bu yaptıklarımın süresi artıyor sadece.

Monoton ama işe yarar.

Okuldan geliyorum çantayı fırlatıp PC'yi açıp agalarla Steam'den aldığımız oyunu oynuyoruz. Yazılım çalışıyorum, İngilizce öğreniyorum. Öyle.

Okuldan 5 civarı geliyorum genelde 6-7 gibi çalışmaya başlayıp 12 de yatıyorum. Haftasonları da cumartesi okul kursuna sabah gidip öğlen 2 de geliyorum ve kalan zamanda da genelde ders çalışıyorum. Bu aralar hayatım çok rutin olmaya başladı.

Okuldan 5 civarı geliyorum genelde 6-7 gibi çalışmaya başlayıp 12 de yatıyorum. Haftasonları da cumartesi okul kursuna sabah gidip öğlen 2 de geliyorum ve kalan zamanda da genelde ders çalışıyorum. Bu aralar hayatım çok rutin olmaya başladı.
Hocam hafta içi sadece ders mi çalışıyorsun 😳

Gece 12-1 gibi yatıyorum.
Birde son olarak bu dediklerini kaç saat yapıyorsun

Saat 8'de okula gidiyorum, 17:10 gibi evde oluyorum. Genel olarak bilgisayara veya telefona bakıyorum. Ders düzeni oturtmaya çalışıyorum ama ne yazık ki tam yapamadım. (Sınav zamanı çalışıyorum ama onun dışında pek ders çalışmıyorum.) Bir de İngilizce çalışmaya gayret gösteriyorum. Ara sırada kod yazıyorum.
Hafta sonunun büyük kısmını kurs alıyor, kurstan gelince ders çalışmaya, İngilizce çalışmaya özen gösteriyorum.

Geri
Yukarı