Valorant 2 yıllık ban sonrası ne kadar ban veriliyor?

Begwek

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selam. Benim Valorant hesabım 2 yıl önce küfürden ban yedi ve banın süresi bitti, şimdi hesaba skin alacağım ama bir daha ban yerse ne kadar süreyle ban yer diye düşünüyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? 2 yıllık bandan sonra tekrar küfür edersem kaç gün veya ne kadar zaman ban yerim?

Öncelikle herkese selam. Benim Valorant hesabım 2 yıl önce küfürden ban yedi ve banın süresi bitti, şimdi hesaba skin alacağım ama bir daha ban yerse ne kadar süreyle ban yer diye düşünüyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? 2 yıllık bandan sonra tekrar küfür edersem kaç gün veya ne kadar zaman ban yerim?
Belirli bir süre hiçbir şüpheli harekette bulunmayın. Bir süre sonra alacağınız ceza başa döner mesela başta 1 gün ceza alırsınız sonrasında 3 7 derken ilerler

Oynadıkça ban süresi azalıyor diye biliyorum. Ben "E" desem 1 ay yiyordum. Arkadaşım Alt F4 atsa bile ban yemiyordu.

Oynadıkça ban süresi azalıyor diye biliyorum. Ben "E" desem 1 ay yiyordum. Arkadaşım Alt F4 atsa bile ban yemiyordu.
maçın bitmesine 3 4 el kaldığında oyundan çıkmanız etkilemiyor çok dün dereceli maçının 5. elinde çıkmıştım ve normalde afk da kalmıyordum 24 saatlik dereceli banı yedim

Geri
Yukarı