Valorant 227 FPS kilitleniyor

zafef

Femtopat
Daha fazla  
Valorant'ta herhangi bir FPS sınırı olmamasına rağmen düz duvara bile baktığımda hatta menüde bile 227'den fazla FPS vermiyor.

227de durduran şey ne acaba pc yi

Hocam GeForce Experience da oyunu optimize etmiş olabilir misiniz belki oradaki ayarlar bozuyordur ayrıca NVIDIA denetim masasındaki uygulama ayarlarınızada bir bakın eğer bunlar işe yaramazsa oyun içi grafik ayarlarınızı sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Ya da oyunu Launcher'dan onarmayı deneyin. Hocam ek olarak Windows hangi güç planında çalışıyor? İşlemciyi kısıtlıyor olabilir.

Ekran kartınız nedir hocam? Driver ayarlarınızdan V-Sync ve FPS sınırı ayarlarını kontrol edebilir misiniz?

3050 4 GB i5 11300H.

V-Sync açık mı kapalı mı?

Kapalı.

Hocam GeForce Experience da oyunu optimize etmiş olabilir misiniz belki oradaki ayarlar bozuyordur ayrıca NVIDIA denetim masasındaki uygulama ayarlarınızada bir bakın eğer bunlar işe yaramazsa oyun içi grafik ayarlarınız.

Hayır optimize etmedim. Oyunu birkaç kez silip yüklemiştim ama ilk günden beri böyle.

Ekran kartınız nedir hocam? Driver ayarlarınızdan V-Sync ve FPS sınırı ayarlarını kontrol edebilir misiniz?

FPS sınırı kapalı.

Oyun içi ayarlarda menü oyun içi FPS ayarları var kendin değerlerini elle değiştirip dener misin?

Geri
Yukarı