Valorant 3 aydır Ejder Vandal mağazaya gelmiyor

KAWGA

Centipat
Daha fazla  
Valorant'a 3 ay önce Ejder Vandal almak için VP attım Ejder Vandal'ı bırakın Yağmacı Vandal falan da gelmiyor. İşin komik tarafı sıklıkla Sarmal Hançer mağazaya gelip duruyor. Bu skini başka almanın yolu yok mu?

Valorant'a 3 ay önce ejder vandal almak için VP attım ejder Vandal'ı bırakın Yağmacı Vandal falan da gelmiyor. İşin komik tarafı sıklıkla sarmal hançer mağazaya gelip duruyor. Bu skini başka almanın yolu yok mu?

Hocam şans işi bende yağmacı var ama haftara 1 2 kere ejder geliyor mağzama.

Yok ne yazık ki benim de yağmacı için 600VP eksik sürekli yağmacı geliyor alaamıyorum. İşin tuhaf kısmı ne zaman haftalık harçlık alsam ilk önce bekliyorum belki gelir diye dayanamayıp yemek söylüyorum. Ertesi gün yağmacı geliyor.

Valorant'a 3 ay önce Ejder Vandal almak için VP attım Ejder Vandal'ı bırakın Yağmacı Vandal falan da gelmiyor. İşin komik tarafı sıklıkla Sarmal Hançer mağazaya gelip duruyor. Bu skini başka almanın yolu yok mu?
Maalesef yok bende yağmacı bekledim aylarca en son asil geldi dedim bari kaçırmayayım şuanda mağazamda yağmacı var ve neredeyse her hafta yağmacı vandal geliyor dalga geçer gibi :D

7 aydır yağmacı bekliyorum..
Yaklaşık bir buçuk aydır yağmacı vandal bekliyorum, bugün geldi VP aldım ama fark ettim ki benim hesabım Türkiye'ye kayıtlı değilmiş. Yani aldığım kodu kullanabilmem için Valorant desteğe yazıp hesabımın bölgesini Türkiye yapmam gerekiyormuş. Ve sabah 10:30 civarı atmış olmama rağmen hala geri dönüş yok. Büyük ihtimalle beklediğim süre boşa gitti ve alamayacağım...

Yeni konular

Geri
Yukarı