Çözüldü Valorant 4K çözünürlük değişmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sukunanınteli

Centipat
Ne yaparsam yapayım çok çözüm denedim ama oyun 4K'da açıyor ve değiştiremiyorum. Üstüne bir sürü çözüm denedim. Yardım edebilirseniz çok iyi olur.

1711031926840.png

1.ekran laptopun ekranı 2.ekran asıl kullandığım monitör ekranım. Gigabyte monitörüm kendi ayarlarındanda 1920x1080 çözünürlükte ama olmuyor işte 4K açıyor.

Çözüm
O senin çözünürlüğün değil. Ekranının maksimum desteklediği çözünürlüğü gösteriyor.

Üstteki 1600x900 var ya, çözünürlüğün o.
Ne yaparsam yapayım çok çözüm denedim ama oyun 4K'da açıyor ve değiştiremiyorum. Üstüne bir sürü çözüm denedim. Yardım edebilirseniz çok iyi olur.

Eki Görüntüle 2146606

1.ekran laptopun ekranı 2.ekran asıl kullandığım monitör ekranım. Gigabyte monitörüm kendi ayarlarındanda 1920x1080 çözünürlükte ama olmuyor işte 4K açıyor.
Pencereli yazan kısmı değiştirerek çözüm bulabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2146606

Nvidia kullanıyorsanız GeForce Experience üzerinden dener misiniz? Ya da denediniz mi?

Eki Görüntüle 2146606

Pencereli olarak seçili hocam Tam ekran ya da Pencereli tam ekran seçerek sorunu çözebilirsiniz.

O senin çözünürlüğün değil. Ekranının maksimum desteklediği çözünürlüğü gösteriyor.

Çözüm
Yine 4K açıyor dostlar NVIDIA üzerinden baktım 1920 gösteriyor.

Hocam küçülttüm o yüzden 1600 yazıyor F11 basıp Alt Tab'da bakmak için.

1711032207642.png

Tam ekranda böyle. 2. ekranı 1920 yapamıyorum ne olduysa artık.

Hocam küçülttüm o yüzden 1600 yazıyor F11 basıp Alt Tab'da bakmak için.

Tamam, bak çözünürlüğü şuradan ayarlayacaksın;

1711032219426.png

Alttaki ekran kısmında ne yazdığını boşver. Sen de Gigabyte G24-F2 kullanıyorsun sanırım. Bu monitör kendinden 4k upscale yapıyor.

Sen üstteki çözünürlük kısmını ne yaparsan oyundaki çözünürlüğün o olacak.

Tamam, bak çözünürlüğü şuradan ayarlayacaksın;

Eki Görüntüle 2146609

Alttaki ekran kısmında ne yazdığını boş ver. Sen de Gigabyte G24-F2 kullanıyorsun sanırım. Bu monitör kendinden 4K upscale yapıyor.

Sen üstteki çözünürlük kısmını ne yaparsan oyundaki çözünürlüğün o olacak.

Deniyorum.

Oyunda 1920'de fakat benim yapmak istediğim ve anlamadığım orada monitörü 4K'da ayarlaması arkadaşlar.

Son düzenleme:
Oyunda 1920'de fakat benim yapmak istediğim ve anlamadığım orada monitörü 4K'da ayarlaması arkadaşlar.

Monitörünü 4K ayarlamıyor işte dostum. Desteklediği maksimum çözünürlüğü gösteriyor orası.

Yeni konular

Geri
Yukarı