Valorant açılmıyor

sanmamki

Hectopat
Makaleler
1
Valorant'a giremiyorum sağ tık yapıp açıyorum mousenin yanındaki mavi çember dönüp duruyor arkadaşlarım hep girebiliyor bu sorunu da araştırdım ama bulamadım bin tane çözüm denedim ama olmadı PC yeniden başlat tekrar aç, yönetici çalıştır, uyumluluk giderici, ekran kartı driverlerini güncellemek ama hep sonum hüsran oldu.
Acaba eski bir driver yükleyip denesem mi?

Valorant'a giremiyorum sağ tık yapıp açıyorum mousenin yanındaki mavi çember dönüp duruyor arkadaşlarım hep girebiliyor bu sorunu da araştırdım ama bulamadım bin tane çözüm denedim ama olmadı PC yeniden başlat tekrar aç, yönetici çalıştır, uyumluluk giderici, ekran kartı driverlerini güncellemek ama hep sonum hüsran oldu.
Acaba eski bir driver yükleyip denesem mi?

Oyunu kalıntıları ile silin ve yeniden yükleyin virüs programını kapatıp oynamayı deneyin.

Görev yöneticisinden bir bakın bazen altta açık kalıp buga girebiliyor görev yöneticisinden kapatın açılır.

Görev yöneticisinden bir bakın bazen altta açık kalıp buga girebiliyor görev yöneticisinden kapatın açılır.

Denedim olmadı
Bende de oluyordu, masaüstü kısayolundan değil de Windows başlangıçtan tıklayarak açını

Onu da denedim olmadı
Hocam aynı sorunu 2 gün önce yaşadım ekran kartıma güncelleme gelmiş güncelleyince açıldı.

Daha yeni driver yükledim yeniden başlattım yine olmadı

Geri
Yukarı