Valorant açılmıyor

ardsntc

Centipat
Selam drop düşürdüm ve Valorant'i indirdim anti hile programinin kurulmasi icin PC'yi yeniden baslattim ama oyun açılmıyor, çıldırmak üzereyim. İslemlerden baktim Riot crash handler, Riot services, Valorant exe ve Valorant Win64 shipping exe açılıyor. Sonra kapanıyor (bunu LOL lor ve pbe de yaşamıştım ticket yoluyla yardım almıştım bu sefer hepsi açılıyor fakat Vanguard yüklemesinden sonra [pc resetlendikten sonra] oyuna girilmiyor sadece üstteki yazdıklarım işlemlerde açılıyor ve ekrana hiçbir şey gelmeden geri kapanıyor). Oyunu onlarca kez silip yükledim fakat nafile. Konu hakkında bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Beyler yeni çözüm buldum umarım sizde işe yarar. Oyuna sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra uyumluluktan 640x480 e tik atın birde tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak a tik atın uygulayıp çıkın. Oyunu yönetici olarak çalıştırın bende işe yaradı umarım sizde de olur.

Bendeki sıkıntı hesabıma giriyorum açılıyor gibi oluyor masaüstüne atıyor beni sonra bekliyorum 20-30 sn arası Windows hata sesi geliyor ve açılan hiçbir şey olmyor bunun çözümünü bilen varsa lütfen söyliyebilir mi?

Bendeki sıkıntı hesabıma giriyorum açılıyor gibi oluyor masaüstüne atıyor beni sonra bekliyorum 20-30 sn arası Windows hata sesi geliyor ve açılan hiçbir şey olmyor bunun çözümünü bilen varsa lütfen söyliyebilir mi?

Çözümünü buldun mu?
2 günden beri uğraşıyorum hala olmadı lütfen nasıl olacağını biliyorsanız, yardım edin.

Arkadaşlar bende de aynı sorun vardı, C:\Users\%USERPROFILE%\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Config bu klasördekileri sildim işe yaradı. Umarım yardımcı olur.(appdata gözükmüyorsa görünümden gizli öğeleri açın)

Ben de bu kervana katıldım... Bilen varsa çıksın söylesin anlatsın...

Bende de böyle olmuyordu ama bendeki sorun bilgisayarı aldığımda hediye olarak bana Comodo adında bir antirvirüs programı verildi. Sorunun ondan kaynaklı olduğunu düşündüm gerçekten de öyleymiş sanırım Comodo onu bir tehdit sanıyor ve açmıyor. Sizde de böyle oluyorsa ama Comodo yoksa başka bir antivirüs programından olmuş olabilir.

Bende de böyle olmuyordu ama bendeki sorun bilgisayarı aldığımda hediye olarak bana Comodo adında bir antirvirüs programı verildi. Sorunun ondan kaynaklı olduğunu düşündüm gerçekten de öyleymiş sanırım Comodo onu bir tehdit sanıyor ve açmıyor. Sizde de böyle oluyorsa ama Comodo yoksa başka bir antivirüs programından olmuş olabilir.

Evet arkadaşlar bendeki sorun da Comodo Antivirüs yüzünden oluştu. Her zaman onu kullanıyordum ve Valorant'ı rahatlıkla oynuyordum. Fakat kafama esti Kaspersky indireyim dedim. Sonra birkaç hata oluştu bilgisayarımda. Hoşuma pek gitmedi. O yüzden silip yeniden indirmiştim Comodo'yu. Ve arkadaşın mesajını görünce bir daha sileyim dedim çünkü her yolu denemiştim ve bir türlü oynayamıyordum Valorant'ı. Comodo'yu silince oyun açıldı arkadaşlar. Sanırım yeniden indirdiğimde Comodo Valorant'ta zararlı bir yazılım tespit etti ve bu yüzden açılmadı.

Ya Allah rızası için bilen söylesin olmuyor açılmıyor.

Aynı sorunu bende yaşıyorum Client'e sıkıntısız giriyorum giriş yapıyorum sonra bir açılıyor ama ekranda bir şey yok sonra kendisi direkt kapanıyor ticket attım ne dediyseler yaptım hiçbir şekilde olmuyor güncellemeden sonrada bir şey olmadı başka çözümü olan varsa sevinirim.

Aynısı bende.
Antivrüsü sildim sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı