Valorant adam vuramıyorum

Biraz ara verip yeniden oynayın düzelecektir. Bende de aynısı olmuştu, zaten kolsuzum ama kolsuzun da kolsuzu olmuştum yani.

Odaklanma sorunun olabilir mi, maç esnasına aklını kurcalayan başka şeyler odaklanmanı engelleyen başka şeyler, ilginç gelebilir ama bunlar çok büyük bir etken, gününde değilsen oynama, gününde değilsen ranked girme unranked takıl, her gün antrenman yap aim çalış, kafanı boşaltmayı dene maç esnasına, aimine odaklan, silaha hakim olmaya çalış.

Olabilir ve sanırım oyundan birazcık sıkıldım eskisi gibi oynayasım gelmiyor gibi bir şey var. Bir de vandalı nasıl oynamalıyım tekli mi sıkacağım burst mu yoksa spray mi? Ben burst atıyorum doğru mudur?

Yanlış anlamayın bu zekalar nereden geliyor? Ben ciddiyim çok sevdiğim oyunda bu kadar vuramayınca moralim bozuluyor.
Ciddiyse hocam dediğim gibi az seken silah al.Ve rakipin nerden gelceğini öngör ve aimini oraya tut.Takımınla git onlar rakipin canını azaltsın sen bitir.Ct isen rushlama (cs den alışanlık) aimi girişlere tut.T isen arkadan git.Aim şeklini değiştir.Ve günlük antreman yap

Yanlış anlamayın bu zekalar nereden geliyor? Ben ciddiyim çok sevdiğim oyunda bu kadar vuramayınca moralim bozuluyor.
Hocam realistik bir şekilde yorumlayacak olursam sizin sorununuz kaygı sürekli bir telaş içindesiniz oyunu ciddi oynuyorsunuz ve bu da sizi ruhsal olarak gerekenden fazla yoruyor troll bir arkadaş bulup onla bir süre oynarsanız büyük ihtimal düzelirsiniz oyuna 1 ay kadar bir süre ara vermenizi tavsiye ediyorum. Kaygılı olduğunuz bu konuyu açmanıza neden oldu psikayatriyede görünebilirsiniz.

Geri
Yukarı